Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Fül/fejhallgató szakik vannak...

Fül/fejhallgató szakik vannak közöttünk?

Figyelt kérdés

Sennheiser párti voltam (nagyon szeretem a márkát) de az a vonal ami számomra fontos egyre gyengébb. Ezek a TW fülesek [link]


Nekem még a TW2 volt meg az most ment tönkre a 3 már sokkal gyengébb volt a 4 meg még annál is rosszabb lett így most váltok.


Sony t néztem még de ez sem lett sajnos egy nagy eresztés: [link] forumokon olvasható is hogy gagyinak nem mondható de messze nem olyan mint egy bose qc ultra pl visszatérve a bose qc ultrának az az egy baja szerintem hogy a basszus nem igazán jó persze ez a füles nem is arra a zenére készült ahol lényeges lenne nagyon a mély.


Amiről viszont nagyon jókat olvastam az ez: [link]


esetleg valakinek vélemény? Azt mondják hogy a leges legjobb appja van és iszonyatosan jól össze van rakva, akik vették azok NEM komoly zenékhez ajánlják.


júl. 16. 09:27
 1/6 Morzsi007 ***** válasza:

Próbáltad a TW3-at, TW-4-et vagy csak olvasták róla.

Tesztekre ne hagyatkozz 100%-ban, nem mindig a teljes valóságot tükrözik és mindenki füle más és más tetszik.

júl. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze, fülhallgató szakmérnök a végzettségem, most készülök dogktorizni a "Váltakozó elektromágneses tér hatása a membránra" c. témából. :DDD
júl. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

próbáltam, a 4 et és valami iszonyat gagyi fogásra a hanga meg érezhetően rosszabb mint a TW2 nek volt a tw3 ról csak olvastam de amikor az kijött akkor azt írták vásárlók hogy a TW2 ről egyáltalán nem éri meg lecserélni. Mivel használtam a tw2 őt aktívan 2 éven keresztül és elötte jópár vezetékest így kijelenthetem hogy a kedvenc márkám ezért is vagyok ennyire érzékeny rá.


2/ Ha ennyire benne vagy akkor adhatnál jó tanácsot mert biztos nem jössze ide poénkodni.

júl. 16. 09:51
 4/6 Morzsi007 ***** válasza:
100%
A TW2 szoktad meg, ha attól eltérő a hangzás, akkor nem tetszik. Én is voltam így.
júl. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én kb 8 éve vásároltam utoljára fejhallgatót, de érvágás volt, mire eldöntöttem, és ráadásul ez sem pont olyan, amilyet akartam.

A PC beépített hangkártyája rossz minőséget ad, de ami még durvább, hogy egy jó minőségű külső kártyával sem viselkedett vállalhatóan. Korábban volt egy gagyi LG fülesem, amihez tartozott egy USB-s erősítő. Abba van bedugva a Sennheiser fülesem, és így istenkirály, csak sajnos annak ellenére, hogy félig zárt, szinte minden kihallatszik belőle.

Előtte egy Razer-t próbáltam, ami jól nézett ki, és sokat is vártam tőle, de nagyon nyomta a fejemet/fülemet, és a fent említett erősítővel baromi sok lett a basszus, anélkül meg baromi kevés. Próbáltam állítgatni, teszteltem egy darabig, de akkor sem jött át az a hangzás, amit hallani akartam.

Szóval nekem most ilyen homemade hackelt fülesem van :D És fogalmam sincs, milyet vennék legközelebb, ha arra kerülne sor. Korábbi tapasztalatok és hallottak alapján Sony-t biztosan nem.

júl. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen gamer fülessel is szenvedtem végül meg a steel series nova 7 PC lett és eddig nagyon adja de az is megvolt kb 70kp viszont legalabb kényelmes és baromi jól szól.
júl. 16. 10:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!