Xbox One S meghalt!!!! Mit csináljak? (E106)

Figyelt kérdés
Tegnap este a Sims 4-el játszottam, mikor egyszer csak lefagyott az egész játék, a hangokkal együtt, az xbox rendszer az nem de csak a játék, a konzolt kikapcsoltam akkor és kihúztam éjszakára. Reggel visszadugtam és feketeképernyő volt, de most nem is ez a fontos, ennek megoldásával a troubleshootba mentem ahol "Hiba történt" E106 hibakóddal, a konzolt újra kihúztam 10-15 mp-re és nem volt jó. A gyáribeállítást próbáltam, de elsőnek valamiért a konzol kikapcsol, aztán ha visszakapcsolom fojtatja a konzol előkészítését. De visszadob a "Hiba történt" főoldalra a troubleshotba az E106 hibakóddal, és ez sem segít. Az xbox legújabb verziója van a konzolon így a szoftverrel sem kéne gond legyen. A Chatgpt-vel és az Xbox Supportal sem lettem előrébb! Mit csináljak akkor vele??? Ki kell dobni mivel egy hülye játék lefagyasztotta?

#Sims 4 #Xbox One #Xbox One S #Troubleshoot #E106 hibakód #Xbox Support
júl. 9. 08:58
 1/9 Kedves Vezető ***** válasza:
16%

Tipp:

Lehet hogy csak frissítéssel próbálkozik, esetleg a NET be van kapcsolva ? Van rajta még elég tárhely ?

júl. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
128GB körül van a szabad tárhely. Net van rajta! Még a net sem gyenge!
júl. 9. 09:14
 3/9 anonim válasza:
21%
tedd rizsbe
júl. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47%
Vidd szervizbe
júl. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Kedves Vezető ***** válasza:
52%

Próbáld meg offline frissíteni, bár nem tudom hogy felrakták e a legfrissebb OSU1 file-t , de van itt az oldalon egy 6 gigás zip file:

[link]

júl. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A probléma az hogy gépem nincs.
júl. 9. 09:54
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Most hangozzon el a nyilvánvaló megoldás is: Szervíz.
júl. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
27%
Vegyél új konzolt.
júl. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Kedves Vezető ***** válasza:
34%
Valszeg megoldotta már egy Pc vel, az E106 tipic frissítéses hiba.
júl. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!