Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi lehet a baja az erősítőmnek?

Mi lehet a baja az erősítőmnek?

Figyelt kérdés
Van nekem egy Sony F110 Super Legato Linear erősítőm kb 2 hónapja vettem de a bal oldali kimeneten lévő hangszóró zúg, az erősítőre 4-16 ohm van írva, én 6 ohmos hangszóróval használom. valaki tudja esetleg hogy mi lehet a baja?

jún. 30. 16:19
 1/4 Szirty ***** válasza:

Ennyiből nem.

Esetleg szakadt jelkábelt használsz...

jún. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem. újak a hangszórókábelek is meg az aux kábel is. de most észrevettem hogy picit melegedik a kondik környékén
jún. 30. 20:21
 3/4 Szirty ***** válasza:

Ne erőltesd, mert ha azért búg mert DC jön ki belőle akkor ki fogja nyírni a hangszóródat.


Meg kell vizsgálni mi a baja, megjavítani.

jún. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 18042 ***** válasza:
A búgást számtalan hiba okozhatja, amennyit leírtál, abból itt senki nem tudja megmondani mi a hiba, legfeljebb találgatni lehet, de annak meg semmi értelme. Vidd el szervizbe, ott megállapítják mi a hiba, és, ha úgy döntesz, hogy megéri, akkor megjavíttatod velük. Szerintem se kapcsold be, mert, ha az a hiba, amit Szirty írt a 3-as válaszában, az valóban pillanatok alatt tönkreteheti a hangszórót.
jún. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!