Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen laptopot/monitort vegyek?

Milyen laptopot/monitort vegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Új laptopot szeretnék venni, mivel a mostani az nem elég erős a Blender(3D-s grafikai program) alkalmazás megfelelő használatához.

:/

A baj az, hogy nem értek se a laptopok, se a monitorok vásárlásához..


A kérdésem az lenne (elsősorban azoktól, akik használják/ták a Blender programot vagy mást),

1. Inkább a laptop vagy a monitor lenne jobb ezekhez a programokhoz?

2. Ha van valakinek személyes tapasztalata (nem szükséges), mit használ és mit ajánl?


Ha ez segít, itt van pár követelmény:

-Windows 10/11

-CPU: minimum 4 colos

-RAM: minimum 8GB

-GPU: minimum 2 GM VRAM

-Ár:maximum 450 000Ft



Előre is köszönöm a segítséget!



jún. 28. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Na akkor most laptop kell vagy monitor?

CPU-ban magok vannak.

Gondolom asztali gépre gondoltál, ha nem fontos a hordozhatóság akkor inkább az, olcsóbban tudsz jobb teljesítményt kihozni, mint a laptopból.

jún. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet! Ha a monitor jobb, akkor inkább azokra lennék kíváncsi.
jún. 28. 23:23
 3/4 anonim ***** válasza:

Asztali gépet ugyanolyan árban sokkal erősebbet tudsz venni. Én is laptopon kezdtem a blendert, de sokkal jobban kinyílt a világ, mióta PC-re váltottam.

Nekem egyik ismerősöm állította össze a gépet, én nem értek hozzá, de tudom ajánlani a Blenderforever Facebook csoportot, ha ott megkérdezed ezt, tuti tudnak segíteni, meg a programot is ismerik, hogy mivel működik a legjobban. Plusz az a csoport a jövőben is sokat segíthet, ha elakadok valamivel, én is ott szoktam kérdezősködni:)

jún. 29. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Wow! Ez sokat segített, köszi szépen!!
jún. 29. 07:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!