Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha most nem tellik pcre es jo...

Ha most nem tellik pcre es jo monitorra, milyen laptopot vegyek aminek olyan szép a kepe mint egy telefonnak?

Figyelt kérdés
Tehat nem ez a beszurkult eletlen ize. Csak gyereknek kell, bongeszni, fortnite ilyesmi. Mit kell nezni a leirasban?
2022. ápr. 17. 10:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A PC monitorral, perifériákkal együtt is olcsóbb, mint egy olyan laptop, amit nem kínszenvedés lesz utána használni.
2022. ápr. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
120 ezrem van ra. Ennyibol mar lattam laptopot, viszont a pcxen can pc is, ez a legolcsobb, de a monitor meg min 30 ezer.
2022. ápr. 17. 10:45
 3/7 anonim ***** válasza:
Hardveraprón 120bol egész jó gépet tudsz venni monitorral együtt akár. Érdemes ott körbe nézni.
2022. ápr. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
120-ért olyan laptopot kapsz ami papirnehezeknek se lesz jó. Meg officera is csak kompromisszumokkal lesz alkalmas, Fortnite-ot meg felejtsd el.
2022. ápr. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Abból a pénzből amiből nem tellik jó pc-re és monitorra, pláne nem fog tellni olyan laptopra "aminek olyan szép a kepe mint egy telefonnak".


Nem is értem honnan jött ez a feltételezés.

2022. ápr. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha új laptopot néztél 120-ért, akkor azt kínszenvedés lenne használni. 20-ért kapsz 24" FullHD monitort, 10ért bill+egér+hangfal, és 90-ért tudsz fasza használt PC-t venni.
2022. ápr. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jha persze a 20k monitort is használtan értettem
2022. ápr. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!