Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Vettem egy kishangszórót de...

Vettem egy kishangszórót de nem bírom működtetni?

Figyelt kérdés
Szóval vettem egy ilyen kis kínai hangszórót egy kínaiba (tudom nagy ötlet).Az eszköz neve: super bass portable y-1. Fel is tettem tölteni amint hazaértem. De nem reagál semmire. Hiába nyomom a ki és bekapcs gombot nem reagál. Nem világít, nem ad ki hangot semmit.Na most ez Bluetoothos hanem kábeles.Van rajta egy usb lyuk meg egy dc5v luk és kaptam hozzá egy olyan kábelt aminek az egyik része rendes usb csatlakozó a másik része pedig dc5vés csatlakozó. Na most ez a telefonba nem megy bele. Vegyek hozzá másik kábelt? Vagy ez most így rosszul működik? Vagy most mit kezdjek vele? Nem vagyok nagy informatikai zseni szóval légyszi legyetek kedvesek válaszokba😂

jún. 25. 17:36
 1/4 A kérdező kommentje:
*Nem Bluetoothos
jún. 25. 17:38
 2/4 lali51 ***** válasza:
0%

Kábel usb végét dugd egy telefontöltő fej részébe, a másik végét a hangszóróba.

Tegyél fel egy linket a hangszóróról!

jún. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

Micro USB-vel tölthető. Hagyd töltőn pár órát.

jún. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Szervizmérnök úr ***** válasza:
37%

"Nem Bluetoothos"

Nem szeretnélek elkeseríteni, de a "portable" jelentése hordozható (nem vezetékes dolog általában). Nem véletlenül van benne akku is.

Legtöbb telefon pedig ma még USB-n nem ad hangcsatlakozást, amennyiben van rajta 3,5 mm-es jack aljzat, ott jön ki a hang.

Tölteni sem tudsz a telefonról (most az USB OTG világába inkább ne menjünk bele).

jún. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!