Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Skullcandy vagy JBL kis/közepe...

Skullcandy vagy JBL kis/közepes hangszóró?

Figyelt kérdés
Melyik éri meg jobban?

2019. dec. 16. 19:01
 1/1 xKakashix ***** válasza:

ha csak így általánosságban kérdezed a JBL sokkal népszerűbb ilyen téren mint a Skullcandy, nekem egy JBL Xtreme-em van, ami hát nem volt olcsó (60k) mégis jobb ár volt érte mint az induló 80k.. és végül nem is bántam meg mert nagyon jól szól, főleg ha bass heavy zenéket hallgatsz, de JBL-ből sokkal nagyobb a választék is, szóval biztos találsz olyat ami az igényeidnek megfelelő, lehet nem olcsók, de szerintem megéri beruházni egyre, persze az sem mindegy melyikre :D

Skullcandy-ből meg egy fülesem volt anno Ipod-dal használtam, szépen szólt nem volt vele semmi baj, amíg meg nem tört a kábele..


de ha van pontos típus amit kinéztél akkor linkelj

2019. dec. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!