Samsung dvd home cinema system HT-Q9, hol tudják ezt megjavítani? Tudtok ajánlani valakit aki nem horribilis áron dolgozik, mint ezek a spéci márka szervizek?

Figyelt kérdés

Szerintem a tápban ment el egy kondenzátor a jelek alapján, hallotam egy pukkanást amikor áram alá helyeztem, de csak tippelem, nem lehet bekapcsolni, nem reagál a gombra, se a távirányítóra. Korábban egyébként pródukált olyat, hogy 1-2 másodperce elnémúlt, de olyan ritkán, hogy emiatt nem vittem szervizbe eddig.


Márka szervizbe nem akarom vinni ahol küldözgetik jobbra balra, és mondanak egy olyan árat, hogy vehetnék újat is, de ha nem fogadom el akkor a bevizsgálás díjat rámverik akár kérem a javítást akár nem. Olyat keresek, aki helyben dolgozik valami "kisiparos" érdekelne aki vállalna ilyet.

Az pedig még szuperebb volna ha olyat ajánlanátok, aki akár át is tudja kicsit alakítani: a menürendszer automatikusan az alapértelmezett módon indul (DVD), de én csak auxon használom, "cinema" módban. Nem kell se fm- se dvd- se más, de bosszantó, hogy minden bekapcsolásnál állítgatni kell. Ez persze csak másodlagos, már annak is örülnék, ha valaki megtudná javítani.



jún. 7. 11:12
 1/7 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Ezek ilyen álomszerű dolgok, ha valaki szerint egy 10 ezer forintot nem érő, szatyorban hordozható készülékhez kiszáll helyszínre, egy magára valamit adó, tapasztalt szakember.

Tudod, mint régen páran azt hitték, hogy a Sokol rádióhoz is lesz kiszállás.

Egy mindössze L/R audio bemenettel rendelkező elavult roncshoz szeretnél kiszállást, amelyik csak DVD-ről képes 5.1 hangszórókat meghajtani. Plusz, még olyan extra szoftveres módosítási kívánságokkal, ami már vicckategória.

Ha megnézed a rajzát, a készülék kettős kapcsolóüzemű tápegységgel rendelkezik (készenlét + főtáp), tehát ezek bármelyike elpukkanhatott (és nem csak kondi), ami javítható általában, szakműhelyben.

jún. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hol található hozzá rajz?
jún. 7. 16:11
 3/7 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Most aztán privátban jól beszóltál, hogy nem vagyok segítőkész?

Pedig egyértelműen megírtam a rajz fellelhetőségét.

De ha ennyire nem megy a keresés az interneten, a készülékben még annyira sem fog menni a hibakeresés.

jún. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Annyit irtál "ha megnézed a rajzát". Ebben nem volt semmi fellelhetőség leírva. Úgy írtad mintha tudnád, hogy x-y van. Nem úgy, hogy keressek rá a google-ben.
jún. 10. 13:16
 5/7 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Te most komolyan töröltetted a 3. válaszom, ahol konkrétan megírtam a rajz feltalálhatósági helyét?

Ez már tényleg felháborító és még meggondolom (ha lesz időm), hogy írjak az illetékes helyre.

Ez már mindennek a teteje!

jún. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Na várj. Nem ismertem az oldalt, és fura szoviccnek tűnt.

Azt hittem provokálsz. A gyakori kérdéseken szoktak ilyen provokativan szoviccekkel játszani. Elnézést a félreértésért.

jún. 11. 00:17
 7/7 A kérdező kommentje:
Mivel nem konkrét linket küldtél igy könnyű volt félreértenem
jún. 11. 00:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!