Megváltozott az LG tv-k gyerekzàr kódja?

Figyelt kérdés
Azt írják a neten hogy 0000 a pin kódja az LG okos tv-knek de nekem azzal nem működik, se az 1234-el. Sehol nem találtam a használati utasításban sem, es neten sem hogy mi lehet a pontos kódja már pedig sok mindent kipróbáltam rajta de nyilván addig nem engedi kikapcsolni amíg nem írja be az ember.

#LG #TV #Gyerekzàr
jún. 1. 13:54
 1/8 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
pontos tipusa?
jún. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
43UQ70003LB
jún. 1. 14:04
 3/8 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

gyari visszaallitas sem segit?


[link]

jún. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

[link]


de van titkos menuje is


ez a video segit eleg jo


ez mar mukodik?

jún. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

itt a hivatalos lg oldal rola


[link]


ami a linkelt titkos master kodos videoban van

jún. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Aha sikerült ezzel a mester jelszóval kivarazsolni, nem értem minek rakják bele alapból ezt a hülyeseget. Mindegy Köszönöm!
jún. 1. 16:25
 7/8 A kérdező kommentje:
Már most kíváncsi vagyok mi lehetett vajon a jelszó mert 0000-at írt alapjelszonak szerintem valami vicces ember átírta valamire mert előtte beírtam vagy 40 változatot ami egyszerű lehetett volna
jún. 1. 16:26
 8/8 A kérdező kommentje:
Pedig nem még nem rég vettem nem hiszem hogy valaki a gyárba csak úgy fogta volna magát és na jól kibaszok a fasszal xd
jún. 1. 16:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!