Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik szolgáltatónak fizetite...

Melyik szolgáltatónak fizetitek a TV csatornákat?

Figyelt kérdés
máj. 30. 07:57
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
Amelyikkel szerződést kötöttünk
máj. 30. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
melyikkel kötöttetek szerződést?
máj. 30. 08:38
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Digi
máj. 30. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ingyenes MinDigTV-m van, plusz parabola 2 műholddal.

Nekem elég.

máj. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szintén digi. Nekem bevált, már 10 éve ők vannak, bár tv-t alig nézek, inkább csak a netet használom.
máj. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Tcom.
máj. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Már egyiknek sem, pont nemrég mondtuk le. Alig néztük, az esetek nagy részében csak a háttérben ment, annyit meg nem ért (közel 6 ezer forint volt havonta). Max az RTL híradó volt amit megnéztünk, de az fogható ingyenesen is egy szobaantennával. Netflixre, meg SkyShowtimera van előfizetésünk, ezek szoktuk nézni inkább, meg most van RTL+ előfizetés is de az szerintem csak addig amíg tart a 995 Ft-os kedvezményes ár.
máj. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyiknek sem. Van 2 tévénk, de csak wifi van és netflix meg ilyenek megy rajta. Ha nagyon hiányzik, néhanapján a neten megnézem a híreket.
máj. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Tcom, de nen szeretem.

Tányéros Voda a másik lehetőség a környéken.

De lehet én is le fogom mondani, ahogy mások,mert Netflix, Disney stb éppen bőven elég, sose nézünk tv műsort.

máj. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Vodafone TV


7 év után tavaly októberben váltottunk, miután a környékünkön a Telekom bekeverte a sz#rt (látványosan rosszabb képminőség, több pénzért)

jún. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!