Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Üdv! Van egy Orion Jácint...

Üdv! Van egy Orion Jácint televízióm; amit egy LG V180 nevü videomagnó segítségével szeretnék a set top boxra kötni. Valaki tud ebben segíteni? Lent folytatom -->

Figyelt kérdés
A TV ismerősnél fogta a kábeltévét; viszont; ha már a VHS lejátszót kötöm rá; akkor nem jön be a TV-n semmi; ha rákötöm a VHS-re a set top boxot; úgy se jó. Ez miért lehet? Próbáptam behangolni a TV-t; de úgy sem jelenít meg semmit se. A TV-vel van gond; vagy valamit rosszúl csinálok?

márc. 27. 20:21
1 2
 1/15 ludicrousSpeed ***** válasza:
48%
Komolyan érdekel: mégis mi értelme van ezekkel kínlódni?
márc. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Mert gyűjtöm ezeket; és szeretném működésre bírni.
márc. 27. 20:37
 3/15 anonim ***** válasza:
58%

Az ilyen kérdéseknél nekem is az merül fel hogy az emberek miért akarnak így sz0pni valamivel?

Ha gyűjtöd ezeket, akkor miért egy korban, technkában nem hozzáillő dologgal akarod házasítani??

Régi tv-hez a hozzátartozó eszközt kösd és nincs gond. 🤷‍♂️

márc. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
7-es jó dolgokat írtál; amire a válasz; hogy akkoriban nem kellett ezekhez semmiféle set top box stb.; mert akkoriban elég volt egy sima tetőantenna. Eleve nem is ezzel van a gond; hanem; hogy valakinek ha itt valami kérdés nem tetszik; akkor az automatikusan nekiáll kötekedni a kérdés kiírójával; ami nemtudom neki miért jó.
márc. 27. 21:28
 5/15 anonim ***** válasza:

Tehát ha jól értem, a videómagnón keresztül szeretnéd set top boxra kötni a tevét?

Milyen csatlakozással kötöd össze? A kábel jó? TV-n a bemenet ki van választva? Videomagnó működik?

márc. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Elnézést, nem akartam kötekedni. Csupán értetlenségemet fejeztem ki. Nem értem hogy 50 éves technikára miért akarsz modern jelet küldeni. Persze hogy nem lesz egyszerű, ha megvalósítható egyáltalán és ha sikerül is, akkor nem lesz szép, mert sem a felbontás, sem a képarány nincs még csak köszönőviszonyaban sem egymással.

Köss a tv-dre egy videómagnót és nézz arról filmet.

Nekem is van a padláson hasonlóan öreg tv, IBM XT, 286, 386, stb gépek, monokróm és VGA monitorok. Nem fogom rákötni a 4K-s tv-re, mert nem ahhoz való.

márc. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

"ha már a VHS lejátszót kötöm rá; akkor nem jön be a TV-n semmi"

Lehet a vhs rossz. Lehet a kábel rossz. Próbáld másik kábellel, másik videómagnóval.

márc. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
6-os! Bocsánatot kérek; ha úgy jött le; hogy a kötekedés szót a te hozzászólásodra írtam; nem neked szántam!
márc. 27. 21:45
 9/15 A kérdező kommentje:
7-es! Egy műanyag samsung TV-vel is kipróbáltam; azon viszont tökéletesen működik minden; és én ezt nem értem; hogy az orionon miért nem.
márc. 27. 21:46
 10/15 A kérdező kommentje:
Az a gond; hogy a környékemen már nagyon senki olyan szakember nincs; aki ezekkel foglalkozna; itt pedig ha felteszek egy ilyen kérdést; akkor azonnal kapom a negatívumot és a lenézést; aki pedig segíteni szeretne azt is lenézik.
márc. 27. 21:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!