Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Vodafone tv valakinek tapsztal...

Vodafone tv valakinek tapsztalat vagy vélemény? vagy bár mi más ajánlat , tipp?

Figyelt kérdés
az a baj nekünk hogy a telekomos tv nagyón sok helyen rosz még 1 kis széltöl is van amikor anélkül is rosz valami tipp mire kellene váltani vagy ilyesmi?

márc. 24. 15:28
A kérdező szavazást indított:
Vodafone TV
Telekom TV
Más
9 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Yettel Tv -m van Othon Nettel, tökéletes
márc. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
köszi a választ
márc. 25. 20:11
 3/13 anonim ***** válasza:
80%

Nem ajánlom a Vodafone szolgáltatót! Csak a saját mediaboxukkal lehet tévézni (kártyát ne is próbálj kérni volt nálam, borzalom).


Saját mediaboxuk minden hajnalban frissít, 03-04 óra között. (minden nap újraírják a szoftverét??? kétlem) Mediabox instabil, lassú, ha bekapcsolod van hogy 5 percig semmit sem csinál.


Csatorna kínálat szegényes, mindenhez magasabb és magasabb csomagot kell kérned.


Digi-nél megkapod a teljes csatornakínálatot alapáron (kivéve prémium mozi). És a tévéd saját tunerét használhatod, nem kell szórakozni sem kártyákkal sem mediaboxxal.

márc. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

7 évig Telekom volt itthon, de miután fél éve a környékünkön bekeverte a sz#rt (több pénzért látványosan rosszabb képminőség), lemondtuk. Vodafone TV, Yettel TV, és Digi között nézelődtünk, végül egész jó áron a legtöbb csatorna és gyors internet miatt a Vodafone-t választottuk.


Nem rossz a Vodafone, de sajnos nem is tökéletes: bár nagyon jó a képminőség FHD tv-n, de kijelzés szerint míg anno a Telekomnál 1080p-ben mentek a HD-csatornák, Vodánál csak 720p-ben, nagyobb beállításra pedig (legalábbis eddig) nem találtam opciót. :/ Illetve az időjárásra nagyon érzékenyek a külső kábelek, ha esik az eső, vagy akár csak egy kicsit is lengedezik a szél, már romlik a képminőség, kissé pixeles lesz, és pár másodpercre szellemkép is marad vissza.


Tehát nem a legjobb! Telekomot már abszolút nem javaslom, Vodafone-t TALÁN, de elsősorban inkább a Yettellel vagy Digivel próbálj szerencsét!

márc. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
van digi ismerösöm panaszkodik a tv-re eleget (nem mühöldas) de ha szerintem mühöldas lenne jóbban menne el az adások az esö maitt nem tudom , a yettel hát nem tudom ök árulják? amiket én hallotam az a telekom , vodafone mást nem ajánlott senki
ápr. 1. 19:14
 6/13 A kérdező kommentje:
utána néztem a yettel tv-n meg kevesebb adást adnak ahogy látom weboldalukon ugy 20 vagy még több csatornával kevesebbet adnak meg hd bol is a digi-t még a mühöldast hallgatnám meg valakitol hogy problémák stb
ápr. 1. 19:17
 7/13 anonim ***** válasza:
80%
A Telekom akkor kiváló, ha optikai kábelre cserélik és SAGECOM routerrel működik. Három éve húzták be az utcán, a házaknál pedig kicserélték a rézkábelest. Azóta az internet gyors, a tévén pedig nincsenek hibák. ERRE cserélhetnél, de ha nincs feltéve az utcán, akkor semmit sem tehetsz.
ápr. 6. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
75%

7/


Nekem telekom optikai 250/70 netem van van huawei routerrel minden gond nélkül működik.

ápr. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A Vodafone meg a Digi lehet hogy egyesül ONE néven
ápr. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
50%
Nemhogy lehet, hanem biztos.
ápr. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!