Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Érdemes a szolgáltatótól...

Érdemes a szolgáltatótól megvenni az antennát és a beltéri egységet?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy később, ha esetleg megszűnik velük a kapcsolatom, nélkülük fogom tudni valamire használni?
2009. jan. 4. 15:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen szolgáltatóra gondolsz, de általában ha megszűnik a szerződésed egy szolgáltatóval vissza kell adni nekik a kapott cuccokat.
2009. jan. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Digi tv-re gondolok, most olvasgattam a honlapjukat, a berendezések esetén van lehetőség "csak kihelyezésre", vagy hűségidővel részletfizetésre, ezen kívül pedig a szerződéskötéskor meg is lehet vásárolni a berendezéseket.

Kérdés, hogy ez nekem jó-e, ha megveszem? Nélkülük is fogom tudni használni?

2009. jan. 4. 19:21
 3/4 anonim válasza:
100%

Nekem UPC volt ott meg kellett vennem az kültérit azaz a parabolát, azt most is tudnám használni ha digire cserélnék, de a dekódert azt vissza kellett adni, a dekódert azaz a beltérit, azt nem kellene szerintem hogy meg vedd, mert ha már megszünik akkor mit kezdesz vele, más szolgáltató csak a UPC van és a diginek a beltérije nem biztos hogy dekódolná a UPC kártyát!


Ha rámhallgatsz akkor csak UPC, vagy a T-home, igaz attól is függ mit akarsz olcsón szart vagy árában jót!


Én azért adtam modt vissza a UPC dekódert beltérit mert egyedül vagyok és havonta 3 ha bekapcsolom a tv-t akkor is csak kapcsolgatok, és így úgy döntöttem nem fogom feleslegesen fizetni a 4500 ft-ot, a minőséggel nincs gond aUPC nél a diginl viszont van sokszor! Ezt onann tudom hogy tesóméknak az van, és sokszor szar az adás!

2009. jan. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekünk van Digi beltérink antennával. Abban van egy kártya, amit ha kiveszel, akkor se kép se hang. Ha felmondod a szerződésedet, akkor ezt a kártyát letiltják, és nem tudsz vele mit tenni.
2009. jan. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!