Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » MP3 lejátszó. Ciki, pazarlás? :-S

MP3 lejátszó. Ciki, pazarlás? :-S

Figyelt kérdés
A mai okos, mindent tudó mobiltelefonok korában nem ciki, esetleg pazarlás külön (tizenezres) MP3 lejátszót hordani magunknál és arról hallgatni a zenét? F/20
2010. okt. 17. 17:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen felesleges külön mp3 lejátszó . Nekem van 1 grundig mp4 lejátszóm és egy nokia n95 . A telefon szebben és hangosabban szól mint a grundig mp4. Viszont az mp4 lejátszóm 8 - 10 órát bír folyamatos lejátszás mellet egy töltéssel , a telefon 6 óra körül 1150 mAh akksival, de számomra ez bőven elég . Én a telefon mellet teszem a voksom , az úgy is velem van álltalában , a telefonom jobban szól , szóval minek egy mp3-as mellé ? felesleges .
2010. okt. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Van egy samsung e250 telefonom amit arra használok amire egy telefon való hívás-hívás fogadása/sms küldés-fogadása

(tud mást is persze)és van egy mp3 lejátszóm amin zenét hallgatok!

És nem cikiz érte semelyik ismerősöm,haverom,barátom mert lesz@rják!

Amúgy megtehetném hogy veszek 50 ezerért telefont de minek!Egyetlen telefon amit vennék az a iPhone!

Eggye

2010. okt. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

A válasz írója 73%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 10-17 18:18



100 ezerért nem vennél telefont ami hasznos kütyü de 76 ezerért veszel mp3 lejátszót...gratulálok! amúgy sztem is felesleges ha van olyan telód ami tud zenét lejátszani.

2010. okt. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Igen, viszont tegyük föl útközben hallgatod a zenét vezetékes headseten a telefonról, ami az öveden van egy tartóban. Mikor kézbe akarod venni a telót mindig kihúzogatod a vezetéket belőle?

Sportolás? egy pici tizenezres lejátszó kevésbé sérülékeny mint egy 2-3+ colos kijelzős relatív nehéz telefon nem?

2010. okt. 20. 18:56
 15/15 anonim válasza:
Kérdés régi, ámde ha olvasod, annyit mondanék, hogy hülye az, aki azért vesz vagy nem vesz valamit, mert cikinek tartja. Iphone mellett is használok mp3 lejátszót, és örülök, hogy vannak még ilyenek is.
2018. jan. 20. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!