Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen erősitöt ajánlotok e...

Milyen erősitöt ajánlotok e hez a hangfalhoz?

Figyelt kérdés

Ez egy szobai hangfal lenne és házilag építeném és ehez kéne erősitö. De nem tudok :( segitsetek PLZ!!!


lenne benne egy ilyen magas: [link]



utána lenne benne egy ilyen közép [link]



és nem utolsó sorban lenne benne egy ilyen mély

[link]



De az nem baj hogy autó hifi mélynyomot rakok bele ???


és milyeen hangváltót ajánlottok


Ja és ne autó hifi erősitött hanem szobába!


Köszönetel zikmester


2010. okt. 17. 14:28
 1/4 anonim válasza:

Már bocs,de szerintem ez a hangfal nem fog jól szólni!

1000w-os mély 80w-os közép meg 150w-magas pffff,miért nem veszel kész hangfalat?Van már annyi fajta,veszel egy reflex hangfalat,és tuti nyertél vele,mert annak szép hangja van,sajna nekem nincs rá pénz, így én beérem rosszabb minőséggel, de ha van lóvéd, akkor hajrá.

2010. okt. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát sajna nagyon nem értek hozzá de szeretnék valami nagy teljesitményű hangfalat PL 400w 500w-osat
2010. okt. 17. 15:48
 3/4 anonim válasza:

Az első vagyok megint,semmi közöm hozzá,de miért kell neked szobába 400-500w-os cucc?


Am.nézz szét itt: [link]



Vagy ez sem rossz,itt már csak a pénztárcád szab határt:D:D itt még erősítők is vannak [link]


Remélem tudtam segíteni és ha megvetted írd meg itt, hogy milyet választottál,sok sikert

2010. okt. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azaz, nem értessz hozzá, de te akarod megépíteni, ráadásul 500 wattot szobába...

Mi a szentséges jóistennek?

Szobába 30 watt is bőven elég.

De igazából nem értem min lepődöm meg, az emberek 95% zenehallgatásban hihetetlen igénytelen, legyen minél nagyobb szám a "Watt" előtt, meg döbürögjön mint egy mosógép, hogy milyen fos a hangkép az nem számít...

2010. okt. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!