Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ma vettem egy Strong tipusú...

Gumipók kérdése:

Ma vettem egy Strong tipusú beltéri egységet a Samsung tv-m hez,nagy nehezen be is üzemeltem. Néztem is néhány adás de valamit elállíthattam mert most ezt írja ki:Nem támogatott üzemmód. Mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés

#Samsung Tv #Beltéri egség
2023. szept. 8. 17:08
 1/9 anonim ***** válasza:

Ez így pusztába kiáltott szó, választ nehéz adni.

Műholdvevő?

Földi sugárzást vevő?

Van előfizetés bármelyikhez is?

Nem támogatott üzemmód esetleg lehet:a TV nem tudja a HVEC adást dekódolni, csak hangja azért úgy emlékszem van.

2023. szept. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ja!

Még lehet kábel TV is!

2023. szept. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Földi sugárzás és ehhez most még nincs előfizetés. Utoljára a képernyőméretet állítottam be (talán túl nagyra), és ezután ment el a kép és jelent meg a ķék képernyő rajta a felirattal.
2023. szept. 8. 19:05
 4/9 A kérdező kommentje:
Ha tudnám, hogy hogyan és hol lehet visszaállítani a képernyőméretet akkor nem lenne nagyon bonyolult mert szerintem ott van a hiba. De egyszerűen már nem tudok abba a menüpontba bemenet.
2023. szept. 8. 19:10
 5/9 Szervizmérnök úr ***** válasza:

HDMI-n ilyenkor már nem megy, kellene egy SCART-os TV, azon vissza tudnád állítani. Vagy egyéb analóg csatlakozás, ami van.

Vagy valami véletlen folytán egy másik HDMI-s TV, ami hajlandó engedelmeskedni.

2023. szept. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Úgy érted tönkrement a beltéri egység?
2023. szept. 8. 21:32
 7/9 anonim ***** válasza:

"Úgy érted tönkrement a beltéri egység?"

Nem úgy.

Olvasd el ismér a választ hangosan, szépen lassan.

2023. szept. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Elolvastam lassan és hangosan. Nem javult a helyzet.
2023. szept. 8. 23:16
 9/9 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Nem ment tönkre, csak ezeknek szokott lenni ilyen hülyesége, nem tudod másképp resetelni, gyári (vásárlási) állapotba hozni, ha elnyomod a HDMI-kimenetet, elmehet a kép.

De analóg kimeneten még hozzá tudsz férni.

2023. szept. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!