Hol érdemes Kindle ebook olvasót venni?

Figyelt kérdés
Tudnátok ajánlani megbízható oldalakat? Keresgéltem eddig is, de valahogy egyik sem tűnik megbízhatónak (kindlewebshop és kindlekuckó oldalak). Plusz a pénz is szempont, mert maximum 55.000-et költenék rá, ennyi a keret. Köszi előre is!
2023. jún. 13. 00:41
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Én a jófogáson vettem, vadi újat és fele áron. A mai napig használom és kifogástalan.
2023. jún. 13. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kindlekuckóból van, már három éves, semmi baja.

Ezek az oldalak azért tűnnek gagyinak, mert nem rendes webshopok, hanem magánvállalkozók, akik megveszik amazonon a készüléket nagy tételben olcsóbban, és azt adják el neked. Ugyanígy a tokjaik meg aliexpresszesek. De hivatalos minden, ugyanúgy vállalnak ők is garanciát, én az enyémet regisztráltam amazonon is anno a plusz garanciáért, szóval tutira eredeti. :)

Tokkal egyszer volt panaszom, elrepedt a shell hátlap része még újonnan (azóta se használok olyat végül, gagyinak tartom), szó nélkül cserélték.


(Egyébként német amazonon is ki lehet fogni jó akciókat, csak onnan a postázás macerás, mert hivatalosan nem szállítanak ide.)

2023. jún. 13. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
46%
#2 "megveszik amazonon a készüléket nagy tételben olcsóbban" - ezt honnan veszed? Én nem találtam ilyen lehetőséget. Szóval nem lehet, hogy megveszik helyetted ugyanannyiért, és a "kényelemért" cserébe drágább?
2023. jún. 13. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Sétálj be a legközelebbi MediaMartkba...
2023. jún. 13. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Pl. Alza, Emag.


[link]

2023. jún. 13. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

3, Én feltételeztem a nagy tételt, mert raktárkészletet is tartanak, nem dropshipping. :) És igen, a kényelemért drágább, de még mindig sokkal olcsóbb ilyen oldalakon, mint egy alza, mediamarkt.


Kérdező, még az jutott eszembe, hogy hardveraprón keress rá a kindlecenter névre. Ő is ugyanilyen magáncég, és nagyon jók róla a vélemények. :)


A reklámos-reklámmentes verzión meg ne görcsölj, válaszd nyugodtan a reklámosat. Olvasás közben semmit nem dob fel, a főoldalon látszanak könyvajálók (könyvtárnézetben egyáltalán nincs), meg a lezáróképernyő kindle-s, ennyit jelent a reklám. :)

2023. jún. 13. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Akkor nézzünk példákat, kezdem én:

[link]

[link]

2023. jún. 13. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Miért nem az amazonról rendeled? 110€+7 a szállítás és itt van max egy hét alatt.
2023. jún. 13. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
amazonon
2023. jún. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Amazonról sosem rendeltem még, így jobban örültem volna magyar oldalnak, ha onnan be lehet szerezni, ezért volt a kérdés (illetve sem emagról, sem alzáról nem szeretnék rendelni, emagról elég vegyesek a tapasztalataim, alzáról meg elvből nem rendelek). :) Mediában pedig csak pocketbookot láttam eddig, online is az van.
2023. jún. 16. 10:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!