Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Kindle e-bookra honnan lehet...

Kindle e-bookra honnan lehet könyveket legálisan letölteni?

Figyelt kérdés
Egy hónapja vettem egy e-bookot, de fogalmam sincs, honnan tudok rá könyveket tenni. Scribden sok olyan van, amit elolvasnék, de letölteni nem engedi, előfizetéssel sem. Valaki, akinek e-bookja van, honnan tud epub formátumú könyveket letölteni?

2023. ápr. 7. 12:34
 1/9 hollófernyiges ***** válasza:
100%
Angol könyv belefér?
2023. ápr. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
2023. ápr. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Fb-on van csoport.
2023. ápr. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Az amazon.com-ról lehet letölteni sok mindent angolul.

De a libri online áruházában is árulnak e-könyveket, bár onnan még nem vettem.

2023. ápr. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Magyar könyvekhez a legjobb forrás a fent említett MEK, de a könyvek nagy része ránézésre otthon összedobott, sokszor igénytelen munka, legyen az saját mű (mint magánkiadás), vagy valódi mű, de szerencsére vannak kiadói könyvek, kiadványok is. A mobi formátumot válaszd, ezt tudtommal még megeszi, de ha nem, vagy ilyen nincs, többféle konvertálási lehetőség is van. Némelyikből csak PDF van, ez is jó, ha nem túl nagy, fektetve lehet olvasni. Sajnos a legtöbb ilyen nem könyvméretű, hanem A4, tehát nem a kiadó műve. Ez csak megnyitás után derül ki.

Némely kiadónál, vagy könyváruházakban is vannak ingyenes könyvek, pl. [link]

Érdemes körülnézni a Google-ön (ingyen e-könyvek).

Van még olyan is, hogy hosszabb cikkeket el tudsz rá küldeni, és offline elolvasni: [link]

2023. ápr. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok könyvet árulnak digitális formátumban, minden netes kövnyváruházban megtalálod.


A mek.oszk.hu tényleg nagyon jó forrás, de ott főleg klasszikusokat, régebbi kiadásokat találsz.


Van egy komoly szubkultúra, akik ezernyi régi kiadású könyvet digitalizáltak már, ezeket fb-csoportokban és mindenféle kalózfórumokon éred el. Ez már a szürke zóna, de pl. régi sci-fi magazinokhoz és hasonlókhoz csak így férsz hozzá.

2023. ápr. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Épp írni akartam (csak előbb még egyszer ellenőriztem), hogy az enyém nem veszi be az epub-ot, és a pdf sem leányálom rajta. Vagy saját formátum (azw), vagy prc/mobi. Én leginkább az Amazonról szoktam venni, vagy elég sok ingyenes van, azokat letölteni. Ha angol nyelvű könyvek is jöhetnek, a molyon van Amazon zóna, ahol szinte napi szinten karcolják az épp aktuális ingyeneseket.
2023. ápr. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
#5 vagyok. Magazinokhoz jó forrás a MEK-ről is elérhető EPA ( [link] és egyes magazinok letölthető archívuma, pl. irodalmiaknál novellák (ez mind PDF).
2023. ápr. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szuperek vagytok! Köszönöm az infókat!
2023. ápr. 7. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!