Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Vezetékes vagy vezeték nélküli...

Vezetékes vagy vezeték nélküli fülhallgatók szolnak jobban?

Figyelt kérdés
mondjuk egy airpods pro 2 kategóriában kapnék jobb vezetékest is?

2023. febr. 11. 23:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Fényévekkel jobb mind driver terén, mind hangolás terén. Egy dc05 dac jó párosítás lenne, de ha igazán jó párosítást akarsz, akkor dc06 mert az dac+amp.

[link]

[link]

2023. febr. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nekem már 2 éve van meg az 1more dual driver. Minden nap reggeltől estig a fülembe van és semmi baja, pedig rendesen össze gubancolódik mikor nem hallgatom, ráadásul dobva szoktam letenni a földre, szval.. egyébként én is szkeptikus voltam a kábel megbízhatóságat illetően, de meglepően megbízható. Bár én sosem raktam még egyszer sem se zsebbe, se tokba, hanem a nyakamba lógott végig.
2023. febr. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Szerintem a vezetékes jobb: nem kell külön tölteni, és aggódni a lemerülés miatt, amíg a telefon akksija bírja, addig folyamatosan tudsz vele zenét hallgatni + a vezetékeken zavartalan az adatátvitel is, nincs ami leárnyékolja a jelet, így nem szakadozik a hangzás sem! Illetve ár-érték arányban is jobbak, specifikusan sokkal többet kapsz a pénzedért még márkán belül is!

A specifikációk persze nem árulják el a hangzás minőségét, azt hallani kell a gyakorlatban, de egy ismert márka + specifikációk + jó minősítés (vélemények) együtt nem hinném hogy csalódást okozna!

Én kb. 1-2 hónap múlva tervezek venni Philips PRO6305-öst (ha kapható lesz még), az nagyon durvának tűnik, főleg ár-érték arányban is, és jó vélemények vannak róla Árukeresőn!

2023. febr. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Hát figyelj! Ha te az airpodsra azt mondod, hogy jó, akkor neked mindegy!

Aki azt nem veszi észre, hogy az mennyire fos, annak mindegy.

2023. máj. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!