Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Vezetékes vagy vezeték nélküli...

Vezetékes vagy vezeték nélküli fülhallgatók szolnak jobban?

Figyelt kérdés
mondjuk egy airpods pro 2 kategóriában kapnék jobb vezetékest is?

2023. febr. 11. 23:24
1 2
 1/14 anonim válasza:
94%
Szerintem a vezetékesek jobban szólnak. De ez relatív, hogy kinek melyik jön be.
2023. febr. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%

Természetesen vannak kifejezetten monitor, vagy nagy sub basszusos fülhallgatók ebben az árkategóriában, amik sokkal jobbak mint az apple.

[link]

[link]

[link]

Professzionális monitor: [link]

Nagy sub bass: [link]

2023. febr. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Egy shure se215 vagy 315 elég lenne. Ha mobilba dugod nem DAC-ba, úgyse bírja meghajtani a jobbakat. Meg akinek a vezeték nélküli megfelel, ami mimdig veszteséges tömörítést használ, az úgyse olyan minőségű formátumban hallgat zenét, ahol 100 ezres fülhallgató bármi pluszt ad a 100-200 euróshoz képest..
2023. febr. 12. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

A vezetékes. A vezeték nélkülihez szénné tömörítik az adatot,

Nekem van egy beats studio 3-am, az tud vezetékkel és anélkül is működni. Ég és föld a különbség a két hangzás között ugyanazon a fejhallgatón!

2023. febr. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Egy olyan fülhallgató lenne jó aminek jó erős a basszusa (de azért szép tisztán szóljon a többi is)

Eddig egy sony wf 1000xm3 wireless fülesem volt amig be nem döglött, de nemvolt egy nagy durranás.

Jól szolt, de semmi extra…

Ez a Shure lenne a nekem való? Eddig a Sennheiser ie200 at néztem, de annyira nem értek hozzá.

2023. febr. 12. 11:06
 6/14 anonim ***** válasza:

Ha nem értesz hozzá, és a 100-120ezer forintos airpods pro 2 helyett, ami alatt amúgy is jóval lejebb lőtted be a kiszemeltedet, az 1 more quad drivert nagyon jó véleményezik még az audiofilek is, evvel járnál a legjobban. Nekem 1 more dual driverem van, és meg vagyok teljesen elégedve vele, de azért nekem is kellene a több.

[link]

2023. febr. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Énis néztem ezt a modelt csak attol félek, hogy megtörik a kábel. A sennheiser moduláris…
2023. febr. 12. 12:31
 8/14 anonim ***** válasza:
Egy ilyen kábel sose fog megtörni ha vigyázol rá hidd el.
2023. febr. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

És az 1More quad driver jobb lenne mint a Sennheiser IE 200?

Tudom az csak 1 driveres, csak az most jelent meg...

Illetve egy iPhone XS Maxal lenne, szóval kellene vegyek egy erősitőt.

2023. febr. 12. 13:54
 10/14 anonim ***** válasza:

Minden kábel megtörik, ha sokat használod, viszed utcára, zsebbe rakod, és nem külön tokba.


10e ft feletti kategóriákban eszembe nem jutna nem cserélhető vezetékeset venni. A shure se215-ömnek pl elég jó a gyári kábele, kb fél-1 évet bír, ez nálam rekord hosszú idő, mert jóformán 24/7-ben használom (éjszaka ASMR megy benne, nappal meg zene)

2023. febr. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!