Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Vásárolhatok T-mobile előfizet...

Vásárolhatok T-mobile előfizetőként kedvezményes tv készüléket a szolgáltatótól?

Figyelt kérdés

Szóval már régóta a Telekom szolgáltatónál vagyok, pár hete, két év hűségre szerződést kötöttem valamint kedvezményesen, vettem egy telefont is nálunk, ami szintén részletfizetéssel történt.

A kérdésem pedig, hogy tudok -e ezen kívül egy tv-t is megvenni a Telekomtól esetleg részletre megoldható lenne vagy milyen lehetőségek lennének ? Vagy megkell várnom a jelenlegi szerződésem lejártát???

Sajnos nem értem őket el telefonon..



2022. okt. 16. 15:04
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Egyösszegben vehetsz, részletre szerződésenként csak egy készülék lehet. Esetleg ha van otthoni tévé előfizetésed külön szerződésen, akkor lehet, de nem érdemes, mert ki tudja hogy állsz majd anyagilag 1 év múlva. Inkább fizesd ki.
2022. okt. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
32%
Ez itt a Telekom ügyfélszolgálat szerinted?
2022. okt. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
Előfizetésenként egy készüléket vehetsz részletre a Telekomnál. Ha rendelkezel több előfizetéssel, akkor mindegyik előfizetésre vehetsz egy készüléket részletre. Nekem például 4 mobil előfizetésem, és 3 vezetékes (IPTV, Internet, Telefon) szolgálatásom van. Vagyis én összesen 7 előfizetéssel rendelkezem. Ez azt jelenti maximum 7 készüléket tudok ki hozni a Telekomtól. De jelenleg 2 telefont és 2 tabletet veszek részletre. Azaz összesen 4 készüléket veszek részletre. És egyelőre bírom fizetni.
2022. okt. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%

2# azért nem érhető el az ügyfélszolgálat, mert ők is itt lógnak a neten,

és itt tudnak válaszolni.

2022. okt. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 gabesz147 ***** válasza:

Ha más nincs, tipegj be hozzájuk személyesen :-).

Ott mindenre választ kapsz.

2022. okt. 17. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

3-as!

Azért az elég sok lehet havi fizetnivalóként. Mi mindig csak 1-et választottunk eddig egyszerre.

Most Iphone-t vennék a fiamnak ugyanígy részletre, de nekem csak mobilelőfizetéssel adja be. Ez tényleg így van? Vagy lehet otthoni előfizetéssel is? Tudja esetleg valaki? Mert nemsokára le fog járni a 2 éves hűség, mivel úgyis maradunk náluk, így nem lenne gond a 2 év aláírása, de nekünk csak kártyás mobiljaink vannak és ezen nem is szeretnék változtatni. 12790 Ft az előfizetés, az irtó sok, akkor inkább megveszem kp-ra a telefont. De ha esetleg van más lehetőség náluk, az jó lenne.

2022. okt. 24. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
72%
Kedves 6-os válasz író! Én voltam a 3-as válasz író! Sohasem írtam, hogy olcsó lenne a Telekom! Sőt a DIGIhez képest, 2 és félszerese. De a Telekomnál lehet csak 22 havi részletre vásárolni Mobil telefont, Tablet-et, Ipad-ot. Ezt a Diginél így nem tudod meg csinálni, hiába olcsóbb a Digi. Igen, van 7 előfizetésem, és 3 részletem. Így havi 80000 Ft-ot fizetek. Ebbe a 80000 Ft-ba minden benne van. Lehet otthoni előfizetéssel is mobil telefont venni. 90 nappal a hűség le járta előtt már meg lehet újítani a hűséget, és a hűség megújítással egyben vehetsz készüléket is. Amennyiben online nem alánja fel. Úgy hívd a 1414-es telefon számot, és kérj személyes ügyintézőt! Ha telefonon adod le a megrendelést, akkor is úgyan úgy fog minősülni mintha oline adtad volna le a megrendelésed. A telefonos ügy intézéskor meg mond hogy melyik előfizetésre akarsz venni készüléket.
2022. okt. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

6-os vagyok.

A Telekom áraival nekem nincs bajom, az otthoni előfizetésre mindenből a legmagasabb kategóriában vagyunk, nekem ez nagyon megfelel, az összes többi szolgáltatóval sokkal több gond szokott lenni, ahogy a helyi csoportban olvasom és fontosabb, hogy például a net gyors és stabil legyen.

Ez a 7+3 tűnik irtó soknak, de persze mindenki annyit vállal, amennyit akar, vagy ki tud fizetni.

Nekünk egyáltalán nem éri meg a mobilelőfizetés, így csak IPTV, net és vezetékes telefon előfizetés van, ez utóbbi is csak anyukám miatt, aki ezen szokott hívni, mert ez olcsó neki.

Köszönöm az információt! Várok még kicsit, mert 12 pro-t szeretne a fiam és az jelenleg nincs készleten, hátha lesz. Ha nem, akkor marad a 13, ennél drágábbat nem szeretnék venni.

Köszi még egyszer!

2022. okt. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
54%
Kedves 8-as válaszíró! 7-es válaszíró voltam. Folytatva a gondolat mentedet. A Telekomnál 4 mobil és 3 vezetékes szolgáltatás, plusz 2 mobil és 2 tablett részletért fizetek havi 80000 Ft-ot, melyből 50000 Ft a szolgálatás havi díja és 30000 Ft a részletek díja. Ugyan akkor nem csak Telekom, hanem Digi vezetékes és digi mobil előfizetésem is van. Szintén 3 vezetékes (Optikai FTTH) és 4 mobil. Ezért a szolgálatásért havi 17190 Ft-ot fizetek. És a DIGI szolgálatással sincs semmi bajom. Nem szokott gond lenni. Szóval hibás azon felvetésed mi szerint más szolgálatónál több gond lenne. Ez egyáltalán nem igaz. 26 hónapja vagyok DIGI előfizető, és ez alatt a 26 hónap alatt összesen 2 X volt nagyobb le állás a vezetékes részen. De ezt le számítva, egészen jó, és én meg vagyok elégedve a Digivel is. A Telekomnál pedig 2009 december 14.- óta vagyok előfizető. Először csak vezetékes szolgáltatásom volt, aztán 2011 szeptemberétől már mobil előfizetésem is lett. Ha azt nézzük a DIGI 17190 Ft/hó míg a Telekom 50000 Ft! Hogy minek egyszerre két szolgálató is? Azért hogy legyen össze hasonlítási alapom. Másrészről pedig ha ne adj isten egyikkel éppen zűr lenne akkor ott a másik szolgálató kéznél.
2022. okt. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!