Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik jobb televíziós szolgál...

Melyik jobb televíziós szolgáltató, a Vodafone (volt UPC), vagy a Telekom?

Figyelt kérdés
A Digi sajnos nálunk nem opció, pont nincs lefedettsége. :(

2022. júl. 28. 11:21
A kérdező szavazást indított:
Telekom.
Vodafone.
17 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
A 4iG nyrt jobb szolgálató.
2022. júl. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Most még a 4ig (digi) a legjobb, de a lölő cégeit ismerve ez hamarosan nem így lesz.

Telekom.és.voda esetleg megtűrhető, ha optikai hálózatuk van, amúgy retekdrága hulladék mindegyik.


Amennyiben valamelyik nem optikai (telekom le van maradva a fejlesztéssel nagyon), akkor az kiesik.

2022. júl. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
59%

Szerintem a Vodafone.

Előfizetői díj: 4100.-/VTV Box/ Tv HD Plus

Második box : 500.-

Filmbox pro, : 1190.-/Nem kötelező

----------

5790.-

Felvélel,visszajátszás díjmentes,telefonos app stb.


Igaz,itt a fél város kénytelen volt átmenni a vodafone-hoz,már aki nem volt telekomos,mert a cég megvette az eredeti szolgáltatót.Hogy később mi lesz a fene sem tudja!

2022. júl. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak ez a ketto van akkor telekom
2022. júl. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekünk Telekom van itthon, és nagyon jó! “Családi + HD” csomagban kb. 160 csatorna, abból kb. 30-40 külön HD-ban is megy, mégis teljesen átlagos megfizethető áraik vannak!

Annyi csak a bibi, hogy műholdról kissé érzékeny a vétel, ha zuhog az eső vagy erős szél fúj, akkor többször is percekre elmegy a jel és nincs adás!

2022. júl. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
tesoméknál a telekom nagyón rosz pld lassan vált csatornát van amikor 10 percet is kellet várni hogy le re agálja valamikor le fagy 20 percre asztán kiprobáltam a netflixet is az viszont müködött viszont a müsorok betöltésénél már nem ott várni kell 2 percet ugy hogy nem használjuk a távirányitot és már rendesen megy az adás meg minden másik haveromnál ott Más féle van és ott jóbb viszont ott ugy szintén lassu de sokkal jóbb mint a tesoméknál (1 másodperces késsé) Nálunk telekom van TV és az viszont már 0 másodperces késés Viszont nem frisiti az adásokat, ha szakad az esö 5 percre is le állhat, valamikor a csatornák maguktol fekete semmi hang nem is megy egyáltalán , eléggé rosz de haveromnál is még akkor is ha 1 másodperces a késés (ugy hogy nem esik az esö) ha esik akkor 3-4 másodperc szoval ja nem tudom a vodafone nál milyen arra fogunk majd váltani remélhetöleg jóbb kitudja :/
márc. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#5 vagyok. Most hogy a #6 révén előredobta ezt a kérdést, megváltoztattam a szavazatomat, inkább Vodafone!

5 hónapja a Telekom bekeverte a sz#rt, és akkor Vodafone TV-re váltottunk. A Telekom a műholdas (szatelit) vételt megszűntette, csak IP TV van most már nála, de a netsebességet nem emelte hozzá! Míg más szolgáltatók 250-500-1000 Mb/s internetet is adnak (Vodafone is), addig a Telekomnál továbbra is csak 50 Mb/s a csúcs, nevetséges, a képminőség HD-ban is jelentősen romlott, sok részletében elmosódott lett, bezzeg a havidíjat viszont megemelte! Ekkora pof#tlanságot...! És ekkoriban még azt is közölték, ha nem vagyunk megelégedve a szolgáltatással, akkor 2 héten belül kell lemondanunk, különben utána még kötbért is kell fizetnünk! Mire föl?!

Így végül 3 napon belül lemondtuk. Nézelődtem a többi szolgáltatónál is, és a Vodafone elég vonzó volt, főleg a legtöbb csatornaszámmal, de mégis egész jó áron. Bár a HD-csatornák csak 720p-ben jönnek (1080p beállítást nem találtam, legalábbis eddig), de még így is sokkal jobb a képminőség, mint a Telekomnál, főleg ha okosboxot kérsz hozzá! Az okosbox által rögzíteni vagy akár újrakezdeni is tudod a műsort, ha lemaradtál az elejéről, ugyanakkor sajnos az időjárásra rendkívül érzékeny, egy kisebb szellő is rendesen bezavarhat az adásba (kockásan szakadozik a kép, néha a hang is), de mindent összeségében jelenleg a Vodafone TV-vel még így is sokkal jobban jársz, mint a Telekommal!

márc. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
#6 os vagyok na ennek azért örülök #7-s mi még nem váltotunk a vodafone tv re pontosabban erröl sokan nem irtak tapasztalatot vagy véleményt ha bármi olyan rosz dolgot vagy jót vagy ilyesmit tapasztalsz meg tennéd hogy ide leirnád vagy irnál nekem discordon? "noted3794" nagyón megköszöném.
márc. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!