Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Lehetséges hogy egy okostv...

Lehetséges hogy egy okostv nem képes normálisan kihajtani a gyári böngészőjét?

Figyelt kérdés

Nem android rendszerű okostv-n próbáltam használni egy weboldalt, de képtelenség normálisan. Iszonyatosan lassan tölt be, lefagy stb...


Lehetséges, hogy bele tették a böngészőt mert még is csak "okostv" de igazából nincs benne olyan hardver, hogy normálisan tudja kezelni a weblapot?


2022. júl. 5. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze, simán. Az okos TV-kbe gyakran direkt nagyon gyengye hardwaret raknak.
2022. júl. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%

"Iszonyatosan lassan tölt be, lefagy stb..."

Mert nem erre van kitalálva, kevés a memória, kevés az erőforrás. TV nem erre való.

2022. júl. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem fogok vigasztaló hírekkel jönni, de sajnos tényleg igaza van a #2-nek.

A legtöbb olcsóbb okostv hardvere szörnyen vacak, örülni kell ha kiválóan megy rajtuk a YouTube meg a Netflix.

Legtöbb ismerősnek amikor vesznek TV-t és maradnak ennél a 200ezer alatti kategóriánál azt javaslom hogy ne azt nézzék hogy milyen okos funkciót tud hanem hogy mekkora, megfelelő-e a képminősége és adjon hozzá még 20ezret és vegyen egy Xiaomi Mibox S-t mellé.

M

2022. júl. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Pontosan ez volt az én diagnózisom is, de annyira nem vagyok nagy okostv szakértő, csak sejtettem hogy ez az oka.
2022. júl. 6. 16:06

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!