Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Kenwood ka 4520 erősitőről...

Crogen city kérdése:

Kenwood ka 4520 erősitőről vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2022. júl. 5. 05:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
A trollok ti vagytok 9-10, mert még egy véleményt se vagytok képesek elfogadni és rágjátok a gumicsontot, akár az idegbetegek...csak nem a nepper lelketekbe lett taposva:DDD
2022. júl. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

11

„mert még egy véleményt se vagytok képesek elfogadni”

Miért fogadnánk el, olyan alak véleményét, aki egyáltalán nem ért hozzá, és aki még madárijesztőnek is hülye lenne?

„csak nem a nepper lelketekbe lett taposva:DDD”

Hallgasd az UTD-20-as dízelmotor gyönyörű zenéjét, ehhez még erősítő sem kell:

https://www.youtube.com/watch?v=yyUh4MANYHo&t=26s

Ez éppen megfelelő, a БМП-1-el leszel eltaposva.

Hogy megvilágosodjon az okos kis buksid, előtte közelebbről „megismerkedhetsz” a PG-15V kumulatív páncéltörő gránáttal is:

[link]

2022. júl. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

12

Szenvedsz, mint pelenkás pelenkában a bilin:DDD

2022. júl. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Vettem egy régi Kenwood erőlködőt mert szép volt és mindig akartam egy régi KR rádiós erőlködő -t, olyan jól szól hogy seggre ültem.

Műhelyembe vetem ha barkácsolok vagy csinálok valamit legyen zene az Orion Hangfalakon. Nem is gondoltam hogy ennyire jól szól az Orion :D

Kenwood ról sejtettem, de apró pénzért gondoltam jól mutat a polcon.

Átjött a szomszéd valami segítséget kérni és legyökeredzett a lába, hogy a napalijában nem szól így a hifije, mijez? Vette egy modern semmire se jó hifinek nevezett izét és dübörgött az neki elég volt. Anno.


Mára ő is átértékelte a zenével való kapcsolatát.

2022. júl. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!