Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Bocsi, ha buta kérdés: ha egy...

Bocsi, ha buta kérdés: ha egy nagy teljesítményű hangfalat (nevesen egy aktív (beépített erősítővel rendelkező) JBL EON 618 S-t) oldalra állítva használok, az tesz valamilyen kárt benne?

Figyelt kérdés
Értelmes (vagy egy egyszerű igen/nem) választ szeretnék kapni a kérdésemre.

2022. márc. 22. 17:16
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Rendben, akkor megnyugodtam (főképp a szüleimet nyugtathatom meg a megerősítéssel)(a 2 basszreflex nyílás lenne alul a bal oldal helyett). köszönöm mindenkinek az értelmes válaszokat, öröm volt olvasni őket. :)

#10-es, igen-igen, én is terveztem amúgy egy ilyen rezgéselnyelő valamit beszerezni, amire rátehetem a ládát, hogy ne rezegjen már szét minden. :D

2022. márc. 24. 21:20
 12/13 anonim ***** válasza:

márc. 22. 17:37 és 19:03 -as vagyok


igen, feltétlenül szükséges valami alá

még egy egyszerűbb valamiből vágott vastagabb polifon (vagy szivacs, vagy akármi) is sokat számít, nálam is úgy van megoldva, de még gyengébb, néhány wattos 2.1-es cuccoknál is számít(hat), amik 60-80 Hz-től kezdenek valamit. Nemhogy komolyabb cuccoknál.

2022. ápr. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Salx Narval ***** válasza:
Ha ez lesz a végleges állása akár gumilábakat is szerelhetsz rá, v gyári hangfaltalpakat.
2022. ápr. 2. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!