Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Érdemes Amazon Kindle Paperwhi...

Érdemes Amazon Kindle Paperwhite 4 e-book olvasóra védőfóliát venni?

Figyelt kérdés

Most venném újonnan a készüléket és van olyan lehetőség, hogy 10.000 forint ellenében tesznek rá pluszban védőfóliát. (zöld manós webáruház)


Tokot is tervezek hozzá venni, így ezek alapján mi a véleményetek van értelme még a védőfóliának?

Eléggé tud nyáron izzadni a tenyerem, olyan szempontból venném, hogy ne a rendes kijelzőt maszatoljam, hanem a fóliát.


A válaszokért, előre köszi!



2022. febr. 20. 20:50
A kérdező szavazást indított:
Érdemes
Nem érdemes
6 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:

Érdemes venni rá, én is leejtettem a telefont, de van rajta tok és fólia is, így megvédte..


Az is megoldás, ha megveszed tok nélkül, utána valahol veszel hozzá


Itt mondjuk 3800 ért adnak a Kindke.-re, a 10 ezek szerint nagyon sok…(Kérdés fel tudod-e tenni? Mert ha nem akkor utána pech van…


[link]

2022. febr. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!


Pont tőlük terveztem a vásárlást, viszont így 6.000 forintért sokkalom kicsit a munkadíjat. :D

Én magam nem tudom felhelyezni rendesen.

2022. febr. 20. 21:01
 3/7 anonim ***** válasza:

#2


Én múltkor cseréltettem a telefonomon, asszem 5 vagy 6k volt, most direkt lecsekkoltam, mert meglepett a különbség, amúgy 2500 lenne az üveg. 🤪

2022. febr. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint ezen a területen is érződik az infláció :D
2022. febr. 21. 10:49
 5/7 A kérdező kommentje:
Az olvasásban szerintetek nem lesz zavaró a fólia? Gondolok itt a tükröződésre.
2022. febr. 21. 10:50
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz, teljes ok a fólia.
2022. febr. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kapitalizmusban eléggé értelmetlen dolog azzal foglalkozni, hogy szerinted valaki más egy szolgáltatásért mennyit kér. Ha soknak találod, alapíts rá vállalkozást, és legyél belőle milliárdos.

Tokot, bár drágának fogod találni, Kindle-t vegyél, az a jó.

2022. márc. 14. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!