Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Samsung UE55TU7022 TV-hez ha...

Samsung UE55TU7022 TV-hez ha veszek valamilyen hangprojektort, tudom vezérelni a TV távirányítójával?

Figyelt kérdés

Ebben a TV-ben nincs bluetooth, optikai kábellel kötném össze, de azt szeretném, hogy ne kelljen minden egyes alkalommal ki be kapcsolgatni azt is, hanem a tv hangja automatikusan azon legyen ha bekapcsolom. Így is működne, bluetooth nélkül?

Ez a kiszemelt: Samsung HWT420 2.1



2022. jan. 4. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:
2022. jan. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Itt azt olvastam hogy bluetooth szükséges, de viszont árukeresőn meg van egy ilyen értékelés:

A termék kiválasztásának fő szempontjai:

Legszívesebben 4, 5 csillagot adnék rá.

Azért választottam ezt a hangszettet, mert ennek voltak a legjobb értékelése és az ár érték tekintetében is ideális. Samsung TV-hez vettem és mivel 2. 1 a rendszer, tehát van mélynyomó így igazi előre lépés lett. Valóban olyan hangokat hoz ki, amiről korábban nem is tudta az ember, hogy ott van. Az optikai kábeles csatlakozás az ajánlott.


Előnyök

- Szép hangzás

- ár/érték arányban jó és még megfizethető kategória.

- Samsung TV-vel jól együtt működik és a TV távirányítója is vezérli.

- Szép kidolgozás

2022. jan. 4. 21:21
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt mondja hogy optikai ajánlott, ebből arra következtetek, ő is azt használja. Plusz írja hogy a tv távirányítójával vezérli.
2022. jan. 4. 21:22
 4/5 A kérdező kommentje:
Szóval emiatt gondoltam, hogy optikain is tudja vezérelni a tv.
2022. jan. 4. 21:23
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem az értékeléseket kell olvasgatni hanem a specifikációt.

"tudom vezérelni a TV távirányítójával?"

Okos távirányító

Nincs szükséged több távirányítóra. A Samsung TV távirányítójával vezérelheted a Hangprojektor funkcióit, például a bekapcsolást, a hangerőt és akár a hangeffektusokat is, közvetlenül a TV-dről.


*A távirányító funkciói és kialakítása régiónként és TV modellenként eltérő lehet. *Csak bizonyos Samsung TV-kkel kompatibilis. Ellenőrizd a Samsung TV specifikációit!


"Így is működne, bluetooth nélkül?"


Vezetékes és vezeték nélküli kapcsolat

HDMI bemenet

Nem


HDMI kimenet

Nem


HDMI ARC

Nem


HDMI CEC

Nem


Optikai bemenet

1


Bluetooth

Igen

2022. jan. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!