Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Nekem azt monták h az Xbox...

Nekem azt monták h az Xbox arcade-t nem éri meg venni. Valaki megtudná nekem mondani h ez igaz e? és ha igen akkor mért?

Figyelt kérdés
2010. szept. 4. 14:12
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

xD

bírom a sok okostojást:D

van munkám és pénzem is de nem egy játékra... ennyi:D

tehát h oldom meg?? okosan flashelt gépet veszek és letöltök hozzá játékokat -.-

2010. szept. 4. 16:30
 12/22 anonim ***** válasza:

Ha nincs pénzed aranynyakláncra, ne hordj aranynyakláncot.

Ha nincs pénzed autóra, ne járj autóval.

Ha nincs pénzed játékra, ne játssz.

2010. szept. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Internetre bezzeg van pénzed mi?
2010. szept. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Egy konzol egyáltalán nem luxus a mai világban! Az lenne a luxus ha valakinek 2 konzolja van +1LCD/LED tv-je na azt aláírom hogy luxus!


Oké aláírom 5000ft nem sok egy eredeti játékért, bár használtan kerül ennyibe egy eredeti játék kb! Az meg nem értem hogy miért sajnálod rá a pénzt HA már egyszer konzolt veszel, mikor van munkád mert havi 1 játék ha nem is legújabbról van szó 8000Ft használtan meg még olcsóbban megszerezheted!


Ha meg nem érdekel téged a nett adta lehetőségek, mert úgy boxon még azért is kell fizetni hogy multizhatsz (LIVE kártya)! Azt is megértem!

Ha már az ember fizet a nettért+Xbox eredeti játékok+Xbox live na az már úgy tényleg sok!:D


www.golemkonzol.hu oldalán megtudod rendelni flash már!

2010. szept. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

persze h sok :/

azért nem értem h egyesek mit agonizálnak ezen h ha sajnálom rá a pénzt akkor ne jáccak... mintha csak ez a megoldás lenne... montam már: FLASH! nem értem mért lenne bűn...

2010. szept. 4. 17:59
 16/22 anonim ***** válasza:

Szarjankókkal ne is törődj, nem a te hibád, te csak élsz a Microsoft adta lehetőségével, mert ha már van ilyen akkor miért ne? Ha a Microsoft zavarná ezt, akkor rég megoldaná a problémát, hogy ne lehessen flash-ni, mint a Sony is ugye, bár azt is feltörték de legalább tesz a Sony ez ügyben!

Szóval Microsoft így adja el magát hogy még többen vegyék.

2010. szept. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Remélem ezért az életed mihamarabb megszűnik, ha már a sötét oldalt választottad.Flash=warez=bűncselekmény=egy jogvédett játék letöltése a bűn
2010. szept. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
hát mimárcsak ien bűnözők vagyunk:)) xD
2010. szept. 4. 20:44
 19/22 anonim ***** válasza:
Én a helyedben elsüllyednék szégyenembe.Röhögnék, ha holnap meg nem eredeti Xbox játékokkal játszanál, és egyszer csak betorpannának a rendőrök:)
2010. szept. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

"Egy konzol egyáltalán nem luxus a mai világban!"


Miért ne volna luxus?

Nem luxus a tömegközlekedés, az étel a ruha, a fűtés.

Egy olyan gép, ami arra való, hogy szórakoztasson, luxuscikknek számít.


A kérdező nem azért akar lopni, mert különben éhen halna, hanem azért, mert különben nem tudna annyit játszani. Minden letöltéssel több tucat ember több hónapos, vagy akár éves munkáját szarja le.


Ha van megélhetési bűnözés, akkor ezt én luxusbűnözésnek nevezem, ami szerintem súlyosabb.

2010. szept. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!