Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Nekem azt monták h az Xbox...

Nekem azt monták h az Xbox arcade-t nem éri meg venni. Valaki megtudná nekem mondani h ez igaz e? és ha igen akkor mért?

Figyelt kérdés
2010. szept. 4. 14:12
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Nem tudod felmásolni HDDre a játékokat, így folyamatosan igénybe van véve az olvasófej és hordhatod majd javítani.


Akkor éri meg venni, hogyha tudsz mellé venni olcsón egy legalább 60GBos HDD-t, amivel olcsóbban jössz ki, mint ha egy elitet vagy az új 250GBosat vennéd.


Nah meg több dolgot kapsz a konzolhoz, ha nem arcadet veszel.

2010. szept. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
hát most tudok 44ér arcade-t és egy 120 gigás hdd 15ropi :/ de egy elit vagy egy slim meg van vagy 70-80... szal sztem így jobbankijövök
2010. szept. 4. 14:31
 3/22 anonim ***** válasza:

Szerintem vegyél Slim-et (4GB-osat) és ahhoz merevlemezt.


[link]


Ahogy én tudom, a régi merevlemeze is jó hozzá, csak ki kell venni a burkolatból.

2010. szept. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
úgytom ha slimet még nem lehet flashelni :/ de nem vagyok benne biztos... meg kúrvasokba van ez így :S 50ropi így simán de kell hozzá vennem hdd-t meg ki kell flashelni (ha egyátalán lehet) és az sem olcsó :/
2010. szept. 4. 15:39
 5/22 anonim ***** válasza:
Minek Flashelni?Az bűn...
2010. szept. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Ha warezolni akarsz játsszál PC-n. Azt úgyis csak ez tartja életben. (játékos fronton)
2010. szept. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
azért kell fashelni mert egy játékra 5ezer ft-om:D
2010. szept. 4. 16:11
 8/22 A kérdező kommentje:
*nincs
2010. szept. 4. 16:12
 9/22 anonim ***** válasza:
Dolgozz, és kapsz érte pénzt.Mégis mit gondolnál, te csinálod a játékot, és vétel helyett letöltik?Csődbe mész és kész.Legyen már egy kis eszed!
2010. szept. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Nekem sincs pénzem BMW-re. Ezt hogy oldom meg? Nem járok BMW-vel.


A videójáték nem létszükséglet, hanem luxus. Ha nincs rá pénzed, hanyagold. Nem olyan dolog ami alanyi jogon jár, és ne hivatkozz arra, hogy ez az egyetlen szórakozásod, mert akkor elég üres életed lehet barátok nélkül.


Egyébként 5000 már egyáltalán nem sok egy játékért. Ha meg mégis? Hát nem kell minden hónapba hármasával venni. Ha kéthavonta veszel egyet, akkor is lesz mivel játszani. Addig is tele a Live demókkal, keress barátokat, tanulj, mert már suli van.

2010. szept. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!