Airpods Pro vs Airpods 3?

Figyelt kérdés
2021. nov. 6. 10:42
 1/9 anonim ***** válasza:
28%
Hangminőségben egyik sem
2021. nov. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

nah látom van egy régi-új trollunk...


Én a prot javasolnám, bár az új airpodsnak is tök jó a hangja

2021. nov. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%
Pont a hangminőség miatt javasolni tudom bármelyiket
2021. nov. 7. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igazából számomra az Airpods 3 szimpatikusabb, van egy in-ear monitorom amit extrém mélyre be kell dugni a fülbe, és jó lenne már valami lazább, nyitott érzetű fülhallgató.
2021. nov. 9. 20:42
 5/9 anonim ***** válasza:
75%

Hangminőségben nem igen lehet különbség.

Szolgáltatásokon és a fülbe helyezés módján döntheted el.


Nekem kipotyog a fülemből, el is hagytam egyet :(

2021. nov. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%
#3 Mélyebb téma, de max jó közepes hangminőséget tudnak.
2021. nov. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Morzsi007 ***** válasza:
75%

Nem high-end kategória, de a közepesnél jobb hangjuk van. Mindennél van jobb, de nekem anno nagyon bejött az 1. gen, főleg új korában. Csak azért adtam el, mert 2 év után az aksija már nem bírt ki egy hosszabb filmet.


A pro-ban van zajszűrő, ha szükséged van erre a funkcióra, akkor ezt válaszd. Ha viszont nem, akkor a 3. generációt. Félig nyitott kialakítás, kicsit nagyobb térrel, levegősebb a hangja. Itt hallod a környezeti zajokat, ha kis vagy normál hangerőn használod. Viszont, ha elakarsz merülni a zenében, akkor egy csendes szoba szükséges, hogy minden apró részletet meghalljál.

2021. nov. 11. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Airpods 3-mat rendeltem végül, kíváncsi vagyok milyen lesz
2021. nov. 13. 07:30
 9/9 A kérdező kommentje:
Ah végül lemondtam a 3-mat, és inkább a Pro-t rendeltem helyette. Rájöttem, hogy nem akarok majd direkt azért halkan zenét hallgatni, hogy körülöttem ne hallják. Azért akartam 3-mat mert nyitott, de a Pro-n meg ott van erre a transparency mód úgyis. Meg az ANC is érdekel.
2021. nov. 14. 08:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!