Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Airpods max mi a véleményetek...

Airpods max mi a véleményetek róla? milyen a hangzása

Figyelt kérdés
2021. nov. 4. 17:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Alma fülesek sosem hangminőséggel hódítottak.

Messze nem rossz, de csak közepes. Ilyen árkategóriában olyat kapsz ami ennél szebben szól.

Meg kell hallgatni, és neked kell eldönteni.

Almáéknál vezeték nélküli megoldásoknál még esély sincsen aptx(hd) -t megközelítő lehetőségekre.

Ettől függetlenül szerintem jó, csak brutálisan túl van árazva, a tok meg egy szégyen :)

2021. nov. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Valóban eléggé túlárazott, meg attól is függ mire kell. Nálam maximum akkor lenne opció, ha mindenképpen bluetooth-os kéne amit hordok magammal és nem otthon használnám. De ha otthonra akarsz valami asztalnál ülős fejhallgatót, ennyiért kapsz egy komoly stúdiófejhallgatót + erősítőt, ami többszörösen elverné az Airpods Max-ot hangzásban.
2021. nov. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Morzsi007 ***** válasza:

Olyanok írjanak, akinek van tapasztalata, használta vagy hallota a hangját.

Van/volt nekem is pár fejhallgatóm már, de a Maxot nem ismerem. Airpodsom 1-em volt meg hallgattam pro-t is és a hangjuk szerintem rendben volt. Persze ennyiért egy vezetékes fejes, füles többet nyújthat, ha van hozzá esetleg erősítő meg egy DAC, de ezeknek az összege már több, mint az airpods pro önmagában és a hordozhatóságról komfortról nem is beszéltünk.

Nyilván túlárazott az Airpods Max is., de a hangjára kiváncsi lennék. Meg a fícsörökre, amit tud.

Az AptX hiánya nem feltétlenül okoz gondot. Más kodekkel oldják meg nem egyszerű AAC-t használnak, főleg a Max esetében, úgy tudom.

2021. nov. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Airpods pro van nekem is és az nem rossz. Ezért gondoltam hogy az Airpods max sem lehet annyira rossz.
2021. nov. 5. 16:29
 5/7 anonim ***** válasza:

Mért lenne rossz?

Brutálisan túl van árazva, ennyi az össz baja. Na meg a Tok.

2021. nov. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen szerintem is az ára kicsit túlvan tolva.
2021. nov. 5. 18:33
 7/7 anonim ***** válasza:
Konzumer hulladék moslék zenékhez
2021. nov. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!