Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » PC vásárláson gondolkodom, a...

PC vásárláson gondolkodom, a lehető legolcsóbban akarom kihozni a dolgot, hogy lehetne ezt kivitelezni?

Figyelt kérdés

Segítségeteket kérném a témában, nem igazán értek a mostani piachoz, végre lett saját keresetem, de nem akarok óriás összegeket költeni számítógépre csak azért hogy játsszak.

Olyan gép kellene nekem ami a lehető legjobb ár/érték arányú, márkafüggetlen. Teljesen mindegy milyen processzor vagy videókártya, ram márkát nézzük, az a lényeg ár/érték arányban legyen fasza.

Tápon tudom nem spórolunk.

Játékok bőven jók ha max ilyen Medium beállításokon futnak 1080p 60+fps -el. nem akarok mindent ultrán tolni, nem ez a cél.

Ahogy fent írtam nemtudom 2021 végén mit érdemes megvenni mint gép alkatrész, ezért arra kérném az esetleges válaszolót hogy egy teljes buildet rakjon össze nekem egyetlen egy kikötés, hogy több legyen mint 8gb ram.

Köszönöm szépen előre is!



2021. okt. 28. 12:27
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

16-os. Egy helyről néztem csak! Nem foglalkoztam azzal, hol, mennyi.

A procit próbáld ki, utána szólj! Nem fullon játszik...

A keret nem volt megadva, jöhetett volna másik verzió is.

De ezen már nem veszünk össze. Lássuk a tiédet pajti.

2021. okt. 29. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

A kerdező nem mondot összeget potyára nem rakok össze gépet.


De ha "1080p medium 60FPS" kell: I3 10100f + használt vga:RX470/570/GTX1650/1060


Ez így 200k lenne kb.

2021. okt. 29. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!