Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mien fejhalgatót ajánlanátok...

Mien fejhalgatót ajánlanátok 50-70 ezer forint között mint zenehalgatásra és gamingra?

Figyelt kérdés

2021. okt. 17. 10:31
 1/3 Vortrex ***** válasza:
85%

Az úgy nagy butaság. Attól, hogy sokat fizetsz ére, még nem lesz sokkal jobb.


Egy gaming headset-et föl-le fogsz venni, hamar elkopik a füle, letörik a mikrofonja, szóval gyorsan elhasználódik, és bár elég jó hangjuk szokott lenni alapból, azért nem ér fel egy normális stúdió fejhallgatóval, amiken viszont nincs mikrofon sajnos. Szóval én megosztanám a rászánt pénzt, és mondjuk 15-ért vennék egy gaming headset-et, a maradékból meg egy AKG vagy más márkás fejhallgatót zenére, vagy esetleg egy normális talpas mikrofont a gaming headset helyett, és azzal dumálnék.


Ráadásul azt se kéne elfelejteni, hogy a hangkártyán múlik az élmény másik fele. Hiába költesz több mint 50k-t egy jó fejesért, ha az alaplapi csatlakozóba dugod, kidobott pénz volt.

2021. okt. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mutatok két helyet:

[link]

[link]

Kezdj el kérdezősködni, és próbálgatni.

Én ezeket javaslom:

[link]

[link]

[link]

Ez így nagyon korrekt szerintem.


1-essel nem értek feltétlen egyet, van amiben igen van amiben kevésbé.

Valóban nem arányos az ár a minőséggel, viszont az tény hogy kevésbé kompromisszumosabb egy drágább fejhallgató ha van alatta forrás.

Mondjuk még mindig nem márka alapján veszünk fejhallgatót.

Az hogy AKG nem mond semmit...

2021. okt. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat át fogom gondolni a dolgokat!
2021. okt. 17. 23:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!