Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox storba a Doom ethernal...

Xbox storba a Doom ethernal 20.000ft PS4 storba meg ilyen 8ezer forint körül van. Mért ilyen drágák az xboxos játékok a storba?

Figyelt kérdés
Havernak ps-e van és mutatta hogy ott olcsóbbak a játékok,xboxon meg ami már 1-2 éves játék az is még tök drága,annak lehet köze hozzá hogy nincs előfüzetésem,azért drágábbak?
2021. jún. 7. 19:12
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


A Doom ethernal eredeti ára 20.990Ft a Ps store-on, csak benne van most egy 60%-os akcióba ami 2021.06.10.-én véget ér.


Az Xboxon ugyan úgy szoktak akciós kínálatok lenni.


Ez az összehasonlítás így értelmetlen.

2021. jún. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szóval ilyen példát tudok hozni fordítva is.


Madden NFL 21 Superstar Edition Xbox-nál most 7995Ft, viszont a Ps Store-on 27.490Ft-ért van fönt.


Szóval most mondhatnám hogy miért ilyen drága a PS-en?


Ami megint csak hülyeség, mert az egyiknél akciósan kínálják a másiknál meg teljes áron.

2021. jún. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha jól tudom Store akciókhoz kell Xbox Live Gold vagy PS Plus előfizetés, de amúgy igen az előttem szólóknak igaza van, akciós játékot nem sok értelme van nem akcióssal hasonlítani.

Egyébként Doom Eternal benne van a Game Passban, ha nincs előfizetésed 300Ft az első három hónap akciósan most, azzal meg aztán egy store sem tud versenyezni SZVSZ.

2021. jún. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!