Mp4 vagy ipod?

Figyelt kérdés
2008. dec. 7. 11:41
1 2 3 4
 21/31 anonim válasza:

Nekem Ipod Nanom-van. Ha olcsóbban akarsz vásárolni akkor mp4.

Ha azt akarod,hogy évekig ne keljen lecserélned akkor szerintem Ipod.

Amúgy,igen ehhez kell egy program is az iTunes. Először nagyon,fura minden.{a videós dolgoknál fel kelett törnöm a convertert is stb most hadd ne soroljam.} Szerintem Ipodot válassz.Meg kell fizeti,de ha például filmet nézel rajta az olyan mintha egy kicsi plazma tévét néznél:).

És nem utolsó sorban rengeteg zene fér rá.

2010. ápr. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim válasza:
Új shuffle-t nevegyél
2010. ápr. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy èn most ipod touch rol ìrok :D
2010. máj. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 Kockamaci válasza:
Szerintem inkább adj ki most több pénzt egy Ipodra, mint, hogy fél év múlva kukába dobd az mp4-et. Nekem Ipodon van, kemény 10 ezerért vettem használtan, de gyönyörű és ha vigyázol rá évekig jól fog működni, míg egy mp4 ideje kb 2 év. Ipod mindenképpen!
2010. szept. 1. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Aki igazán szereti a zenét, mint pl én, hogy ahogy hazajövök suliból képes vagyok órákig csak zenét hallgatni, meg úgy mindig mikor csak tudok, az egy ipodot vesz:) Nekem jelenleg egy ipod touchom van:) 4. generációs. Illetve egy iphone 3gs. Szóval szerintem mindenképp ipod! Egyébként, régen volt egy 15 ezer forintos kék mp3mam, ami kb fél év után tönkrement..
2011. ápr. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
már bocsi előző, de nem gondolod, hogy egy kicsit felvágsz?
2011. ápr. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Egy igen jó kérdést tettél fel. Tudod egy fajta iPod van ami többet ér az olcsó kínai MP4 lejátszóknál és ez az iPod Touch. Ez az egyetlen olyan iPod amiért megéri fizetni, az összes többi ugyanazt tudja mint egy átlag minőségű kínai MP3 vagy MP4 lejátszó. Általában azért vesznek az emberek iPod-ot mert jól néz ki és menő.


Lehet leszavazni de ez na szomorú igazság. :D

2011. ápr. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Ekkora hülyeséget... Mert ugye a kínai szarban 160Gb-os vinyó ketyeg... Amúgy az ipod touch is tényleg nagyo nagyon jó, tudásához képest olcsó is, ezt is arról irom
2011. ápr. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Úgy szeretem, ha valamilyen unintelligens, tájékozatlan válaszoló olyat ír ami nem igaz. Itt jön a költői kérdés: Akkor minek válaszolsz? Van olyan MP4 lejátszó (akár kínai, de van francia, angol, japán... stb.) amiben több mint 160 GB van.


Visszatérve a kérdésre, annyit tennék még hozzá előző válaszomhoz, hogy:


Sokan érvelnek azzal, hogy az iPod milyen tartós (ez részben igaz, tényleg tartós de egy két akkumulátor csere szokott lenni). Egy jobb MP4 lejátszó(ami sokkal olcsóbb mint egy iPod) ugyanaddig bírja mint az iPod.

2011. ápr. 21. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
ja, csakhogy az iPod sokkal minőségibb, szebb, jobban összerakott. légyszi linkelj már be egy több mint 160 gbos mp4et. köszi
2011. máj. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!