Mp4 vagy ipod?

Figyelt kérdés
2008. dec. 7. 11:41
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
88%
Nekem ipodom van, és nagyon szeretem... nem is cserélném le. De azért láttam már olyan "sima" mp4-eket is, amik nagyon jól néztek ki és biztos sokat is tudtak.
2008. dec. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
Mp4 szerintem,mert sokkal olcsóbb (persze ne vannak nagyon rossz minőségűek,erre kell csak vigyázni). Szerintem az Mp4-es is tudja azokat a dolgokat,mint az ipod. Én ipodot kértem szülinapomra,de rengetegbe kerül,és anyám Mp4est vett,de én ezzel is meg vagyok elégedve. (főleg a gazdasági válság idején azért nem mindenkinek mindegy az ár.)
2008. dec. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
igen, ezt énis észre vettem hogy sokkal olcsobb.. deh akkor miben más az ipod ha ennyire drága..?
2008. dec. 7. 16:32
 4/31 anonim ***** válasza:
56%
az ipod és az mp4 is ugyanarra használható, az ipod azért drágább, mert az apple gyártja, tehát "márkás", és ezt meg kell fizetni. az mp4 lehet noname is, de ugyanolyan jó minőségű, de nem kell megfizetni a márkanevet.
2008. dec. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
69%

Ipodból is van egy rakat féle. Hátrány hogy kell hozzá driver, nem elég simán feldugni a gépre, nem szabvány csatlakozós. Régen abban voltak mások, hogy az ipodba kerültek először vinyók, de mostmár a kisebbekbe ugyanúgy memóriakártya van mint mp3/mp4 lejátszóban.


Főleg az apple nevet kell megfizetni az ipodnál, de használtan már olcsóbban be lehet szerezni. Nekem ipod mini van, ez már 2 éve amikor vettem akkor is régi volt, most már majdnem 3 és fél éves, de egyszer kellett akksit cserélni benne, azon kívül semmi baja nincsen ;)

2008. dec. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
31%
tehát mindenképpen mp4
2008. dec. 13. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
73%
Ne essetek tévedésbe, mert nem csak a márkanevet fizetitek meg, ha iPod-ot, vagy bármilyen más apple terméket vesztek. Ezek a termékek ugyanis minden szinten egyediek, vagy ha pl formailag van más gyárnak is ilyen terméke, akkor az apple vonalat követik... ipod formájú kínai vackok is vannak párezerért, de aki azt veszi, nem a haverjait, hanem saját magát veri át... Másrészt én egyik mp4 lejátszó hangját sem értékeltem még annyira, mint bármelyik ipod hangját... Pedig nincs ipodom, de már párat próbáltam, és tudom, hogy ha ilyen kütyüt vennék, az csak eredeti ipod lenne akkoris, ha hónapokig csak tévében látnék kenyeret meg főtt kaját...
2009. máj. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
én most vettem meg az új shuffle-t, nagyon szeretem, a hangzásról annyit, hogy nagyon-nagyon tisztán szól, viszont a hangszín elég átlagos, de ez a fülhallgató miatt van, ki kellene próbálni vami prémium kategóriás fülhallgatóval.
2009. máj. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
47%
CSAKIS IPOD!!! BÁR DRÁGÁNAK TŰNIK DE AZ APPLET MEGKELL FIZETNI. KECSES FORMA,REMEK HANGZÁS...STB...NEKEM IPOD TOUCHOM VAN ÉS NAGYON MEGVAGYOK ELÉGEDVE!!!AKK MÉG1X: CSAK IPOD!!!
2009. máj. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim válasza:
88%
Nem illik nagybetűvel írni. Az olyan, mintha kiabálnál. Sztem MP4 a jobb. Ha még nem vettél, akkor tudom ajánlani a Sony NWZ-E438F-et. Viszonylag olcsó. De ez a Te döntésed, szal hajrá:D
2009. júl. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!