Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért nem működik a laptopon...

Miért nem működik a laptopon a wifi?

Figyelt kérdés
Rácsatlakoztam egy másik wifi hálózatra a laptopról(nem szoktam amugy) most viszemvki először a házból. És most az itthoni wifire nem akar csatlakozni. Mi lehet a gond? Nincs is a tálcán ott a kis wifi jel hanem az a bolygó vagy mi az és a beállitásokban sem találok wifit kivéve egy helyen. Ott van hogy ethernet 2 csatlakozva és van mellette a wifi azt irja letiltva. Próbáltam mindent. Hibaelháritás egyik letilt másik engedélyez stb semmi. Ha akarom a wifit irja hogy csatlakozva majd a kis parancsikon alatt halványan irja hogy letiltva. Valami ötlet?

2021. máj. 10. 18:50
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
64%

"Próbáltam mindent ... egyik letilt másik engedélyez"

Nem kellett volna ész nélkül elállítgatni tiltogatni (még akkor amikor arra az idegen hálóra csatlakoztál) és akkor probléma se lépett volna fel. Ez jó tanulópénz volt..

2021. máj. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!