Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyiket vegyem a három közül?

Melyiket vegyem a három közül?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]



2021. febr. 18. 20:06
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Nem kértem tanácsot. De úgy látszik itt már egy kérdést sem lehet feltenni.
2021. febr. 18. 20:17
 12/19 anonim ***** válasza:
De lehet, és becsülettel megválaszolják. Az agybadugós mellett van egy-két fejesem, az AKG 240 egészen kényelmes: meg kellett szoknom, hogy nem indulok el, amíg nem bizonyosodok meg róla, hogy nincs rajtam. És ez órák után is így van.
2021. febr. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon akarod, akkor a Sony. De ilyen árkategóriában egy kalap szar az összes. Egyszer próbálj ki egy kicsit drágábbat, és csodálkozni fogsz, hogy ilyen jól is szólhatnak a kedvenc zenéid. De tényleg. Zenét hallgatni rendes eszközzel kell. Nem Afrikában vagyunk, hogy az utolsó párezer forintot kell fülesre költeni.
2021. febr. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Tulajdonságaiban melyik a legjobb a három közül? Az a baj, hogy nem értek hozzá.
2021. febr. 18. 21:01
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Maxellt ne. Nekem Pansonic van, kiválló mind hangzásban, mind minőségben.
2021. febr. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

„Nincs nagy igényem, gondolom azért működnek attól hogy "hitványak".”

Valószínűleg működnek, de, hogy milyen a hangminőségük az már kérdéses.


Maxell: 20 Hz-20 kHz, érzékenység 100 dB

Sony: 8 Hz-22 kHz, érzékenység?

Panasonic 10 Hz (vagy 24 Hz?)-24 kHz, érzékenység 97 dB

Ennyiből senki nem tudja eldönteni melyik szól jobban. Más kérdés, hogy hihetők-e ezek az adatok?


Ha van rá lehetőséged hallgasd meg mind a hármat ugyanazzal a zenével, aztán, ha hallasz különbséget közöttük, akkor már te magad is eldöntheted melyiknek a hangja tetszik a legjobban. Már, ha egyáltalán tetszik valamelyiknek a hangja.

Én is azt mondom, igényesebb zenehallgatáshoz még egy nem túl drága fejhallgató is jobb.

2021. febr. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Sikerült venni itt helyben egy Xiaomi-t, amire nekem kell arra megteszi :)
2021. febr. 19. 19:51
 18/19 anonim ***** válasza:
76%
Ú, az még szerencsés belenyúlás lehet. A maxellről elfelejtettem írni: vettem pont az ezerforintossága miatt, meg hogy kíméljem kicsit a philipset, ezt a tescoban kaphatót. Olyan magasai vannak, hogy rendesen el kell hajítani két másodperc után akkor is, ha nem hangos. El nem tudom képzelni, hogy mondjuk vonaton érthető zenét nyersz belőle. Max ha rommá taposod eqval a magasait, csak az meg olyan, hogy a k240-ről is tudom, hogy igen tökéletlen, de sokkal jobban áll neki a saját hangja, mint akármilyen DAC-on 96k-ban tetszőleges mastering eq-val egy egyszerű mélyemelés is akár.
2021. febr. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Most láttam csak a kérdést, és hogy már késő, de amúgy én a Sony-t ajánlottam volna, márkákat nézve általánosságban annak az egyik legjobb a hangminősége!
2021. febr. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!