Ehez a hangfalhoz ez az erősítő jó lesz?

Figyelt kérdés

[link]

Ez a hangfal


[link]

Ez lenne az erősítő


2021. febr. 8. 13:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Teljesen jó..
2021. febr. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Mr.Q77 ***** válasza:

Ha nem hajt a tatár akkor én inkább még gyűjtögetnék pénzt és folyamatosan nézegetném a használt hirdetéseket (AVX fórum). kicsit többért már kategóriákkal jobb cuccokat össze lehet vadászni.


Még ha nincs is keretem drága dolgokra akkor se adnék ki pénzt ilyen nagyon alsó belépő szintre.

2021. febr. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát nagyon max 30ezret tudnék rá szánni. Esetleg van valami konkrét márkát? Egyáltalán mi a véleményetek erről a hangfalról? Mert hamarosan meg szeretném megvenni.
2021. febr. 8. 14:42
 4/10 anonim ***** válasza:

Én semmi pénzért nem venném személy szerint,de azért írtam elsőnek,hogy teljesen jó,mert volt rá példa,hogy valaki ugyanilyen vackot kérdezett,de az illetőnek csak a sufniba kellett valami háttérzaj-nak.

Szóval ez a vacak alja kategória.

Még egy régi használt videoton erősítő,a hozzá való hangfallal is sokkal szebben és erősebben szól mint ezek.

2021. febr. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Értem. Végülis a látszat csal. És a hangfal? Az sem jó? Mert akkor nézek másikat.
2021. febr. 8. 15:00
 6/10 Mr.Q77 ***** válasza:

Igazából az a kérdés mire kell? (hány éves vagy?) hova kell?


miért ilyen sürgős?

Fiatal vagy nincs önálló kereseted, és kell valami a szobába amin egyedül hallgathatsz zenét? PC-d gondolom van akkor egy normálisabb 2.1 es aktív (pl logitech) cuccal is jobban járnál

2021. febr. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A TV-t akarom vele kihangosítani, 17 éves vagyok. Csak ösztóndíjat kapok(32200Ft), és ebből szeptember óta gyüjtöttem, most tartok 55ezernél.
2021. febr. 8. 16:52
 8/10 Mr.Q77 ***** válasza:

Gondoltam :) hogy valami ilyesmi.

Azt a jó kis ösztöndíjat a lehető legrosszabban herdálod el, mármint nem tudom mi másra kellhet még a pénz, vagy igazából megvan mindened?


Mondjuk én koleszos voltam közép és fő iskolán is, szóval tv-t kb nem is néztünk.


Visszatérve: első körben lebeszélnélek erről mármint szép hogy van célod és erre kitartóan spórolsz, de ezért épp hogy kapsz valamit ami nagyon alsó gagyerák szint. Meg ráadásul ez semmilyen hangformátumot nem kezel.


Ha mindenképpen akarsz valamivel javítani a tv hangminőségén vegyél inkább egy normálisabb soundbart

pl.: [link]

2021. febr. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Mr.Q77 ***** válasza:
na hogy döntöttél?
2021. febr. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Hát sokat gondolkoztam, mi legyen, végül egy ilyen mellett döntöttem.

[link]

És egyáltalán nem csalódtam benne, nagyon jól szól, semmi problémám nincs vele.


A kérdésben említett skytronic hangfalakat meghallgattam egy boltban, nagyon otromba kialakítású, viszont nem olyan rosz a hangja.

De inkább egy ismert márkát választottam, mivel a TV-m is Samsung, gondoltam ez jó lesz hozzá.

2021. febr. 15. 13:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!