Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogy lehet Steamen úgy megoszt...

Okos Gábor kérdése:

Hogy lehet Steamen úgy megosztani a könyvtáramat egy barátommal, hogy másik gépről is hozzáférjen?

Figyelt kérdés

Én a Családi könyvtár megosztásra gondolok. Mert ugye ott hozzá tudok adni profilt ami ezen a gépen tud az én játékaimmal játszani, de úgy hogy másik gépen is tudjon játszani velük hogy tudom megoldani?

Utána néztem, de pontosan nem írja le sehol, hogy mégis hogyan tudnám megoldani. Tudtok valami megoldást erre?



2020. dec. 8. 09:32
 1/6 anonim válasza:
0%

OneDrive-t próbáltad?

Nem értek hozzá hogy játék menne-e onnan, viszont felhő alapű és azt szeretem.

2020. dec. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
0%
1-es voltam. Mármint könnyebb azt bővíteni ebből a szempontból. -,-"
2020. dec. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ 1-es. Viszont én nem erre gondoltam, hanem arra hogy egy bizonyos menüponton belül, gondolok itt a Családi könyvtár megosztásra, azon belül hogy lehet hozzá adni másik számítógépet?.
2020. dec. 8. 10:45
 4/6 anonim válasza:
2020. dec. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
(Win10en már kellékekkel lehet megoldani. Úgy olvastam.)
2020. dec. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amelyik fiókról meg szeretnéd osztani a játékot, abba a fiókba kell belépni azon a gépen, amire a másik fióknak hozzáférést szeretnél adni. Ha azon a gépen mész a családi megosztásra akkor ott tudod hozzáadni az adott gépet és a barátod fiókját. Ha ez megvan utána kijelentkezhetsz onnan. Ha minden jól sikerült, akkor ha ő belép a saját fiókjába azon a gépen, akkor a steam kilistázza neki a te saját játékaidat is. Viszont ez csak az adott gépre és fiókra vonatkozik. Ha egy másik gépen jelentkezik be ugyanazzal a fiókkal, akkor nem fogja látni a játékaidat. Illetve egyszerre nem tudtok játszani a játékokkal és mindig a megosztást adó fél lesz az elsődleges fiók (Jelen esetben a tiéd). Azaz, ha te épp játszol egy játékoddal, akkor ő nem indíthatja el a játékaidat. Viszont, ha ő játszik a te játékaiddal, attól függetlenül te elindíthatod, viszont neki megjelenik egy értesítés a steamen, hogy 5 perce van kilépni különben automatikusan kilép a játék akár mentés nélkül.
2020. dec. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!