Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Autórádió cserélnék Peguat...

Clashofbalu kérdése:

Autórádió cserélnék Peguat 206-ba. Meg lehet házilag?

Figyelt kérdés
Van egy peguat 206os autóm ami 2006 évjáratú és szeretnék rádiót cserélni? Gyárin rádió van benne. Haverokkal be lehet szerelni vagy szervízbe kell?

#csere #Peguat 206
2020. okt. 23. 18:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem egy agysebészet bonyolultságú.

A régit előbb ki kell venni.

A műszerfalon viszont el fogod veszíteni a rádió kijelzését, hiszen az a rádióval összeköttetésben van.

2020. okt. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hat, ha el tudod olvasni a leirasat hogy mit hova kell kotni, van eselyed. Mivel az auto markajat annak ellenere se sikerult (ketszer) eltalalni hogy minden nap latod, szerintem vidd szervizbe.
2020. okt. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ha elveszítem a műszerfalon a rádiót és ha berakom a másikat akkor visszakapom a jelzest a műszerfalon?
2020. okt. 24. 11:52
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem, hacsak nem egy ugyanolyan Peugeot-ba valo radiot teszel be.
2020. okt. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem, csak a gyári tud kommunikálni a kijezővel.
2020. okt. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Láttam vidoba 2 kampos valami kell a rádio kiszedéséhez de sehol sem talalálni olyat az autóba igaz 2. tulajdonos vagyok. Lehet valahogy helyetesíteni?
2020. okt. 24. 19:52
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet.
2020. okt. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!