Gamer fejhallgatóknak van értelme, vagy mindegyik csak lehúzás?

Figyelt kérdés
Úgy értem, van olyan gamer fejhallgató, ami normális hangokat is képes kiadni, vagy csak teleaggatják világítással, hogy az emberek megvegyék? Nem hiszem, hogy bármelyik gamer fejhallgatónál ne lenne sokkal jobb egy ugyan olyan árú normális studiómunkára és ilyenekre való fejhallgató.
2020. okt. 18. 08:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Normál fejhallgatókra nem jellemző a mikrofon, és nem mindegyik gamer-fejhallgató világít, és kerül többe, mint bármilyen más hasonló (+ ugye a mikrofon).
2020. okt. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát én nem használtam mostanában nem gamer fejhallgatót. A mikrofon az egyik, ami egy normál fejhallgatóm nem jellemző.


Viszont az én gamer fejhallgatómmal méterre pontosan meg tudom mondani, hogy hol van az ellenfél, ha ,,eltrappolja” magát. Ha ugyanezt tudja egy normál fejhallható, akkor nem kizárt, hogy jobb ár-érték arányban. Viszont az enyémen ki lehet választani különböző hangzási módokat (Gaming, zenehallgatás és a normál).

2020. okt. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
HyperX Cloud 2-ről váltottam Audio Technica M50x-re. Ugye a Cloud egy Takstar studiófejhallgatóból lett átalakítva, kapott mikrofont meg ilyeneket. Ami amúgy nem rossz fejhallgató, de a "gamerség" miatt máris drágábban sokkal adják, mint amennyi az eredeti Takstar. Viszont a mostani M50x-em, ami egy sima sztereó stúdiófejhallgató, sokkal nagyobb hangteret képes csinálni, mint az állítólagos 7.1-es cloud-om. Szóval nem hiszem, hogy a térhangzás akkora specialítása lenne a gamer fejhallgatóknak.
2020. okt. 18. 12:06
 4/4 A kérdező kommentje:
sokkal drágábban*
2020. okt. 18. 12:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!