Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi értelme ezeknek a digitális...

Mi értelme ezeknek a digitális jegyzetfüzeteknek?

Figyelt kérdés

Az unokahúgom kapott egyet a születésnapjára.Egy spéci tollal lehet rá írni,rajzolni és utána törölni ami persze tök jó,de nem menti sehová az irományt.Szóval hosszabb jegyzetek készítésére nem alkalmas.

Igaz nem egy hatalmas összeg volt azt hiszem 5000 ft,de szerintem akkor is értelmetlenség.


2020. szept. 16. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Játék. Nem kell minden mögött mélyreható okot keresni.
2020. szept. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
86%
Semmi értelme, ezeket max arra jó használni, hogy valakinek hagysz otthon egy üzit vagy rajzolsz valamit rá a kedvesednek. Ismerem a reklámját ennek, teljesen hülyeség, hiszen jegyzet helyett nem tudod használni, mivel a tartalom nem menthető el. Van amúgy olyan változata, ami tudja ezt a funkciót, de az 15 körül kezdődik, viszont ennyit nem ad senki érte, akkor maradok a papírnál.
2020. szept. 17. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom annak jó, aki sokat rajzol (firkál), nem kell annyi papírt venni...
2020. szept. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Napi teendőkhöz tisztább a táblánál.
2020. szept. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Én karácsonyra kaptam olyat, ami a levegőbe tud rajzolni
2021. márc. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!