Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Lehet olyan fényképezőgépbe...

Lehet olyan fényképezőgépbe akkumulátort tenni, ami eredetileg elemes?

Figyelt kérdés
Tudom, amatőr a kérdés, viszon szeretnék fényképezőgépet venni, de az akksis érdekelne inkább. Viszont azok drágábbak.
2010. aug. 4. 13:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet, és hosszú távon kifizetődőbb az akkus megoldás. Természetesen jó minőségű akkukkal és hozzá való töltővel.
2010. aug. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
igen,lehet..
2010. aug. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Van ceruzaelem és van ceruzaakkumulátor. Elemmel nagyon sokba kerül az üzemeltetés.
2010. aug. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Arra figyelj oda, hogy a teljesítménye ne legyen kevesebb az akksinak, mint az elemnek. Az mAh előtt álló szám a lényeg, és ehhez megfelelő töltőt is kell venned. Az akksis gépek azért is drágábbak, mert maga az akku sem olcsó. Bármelyik elemet kiválthatod ugyanolyan mAh-s akksival.
2010. aug. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!
2010. aug. 4. 15:20
 6/7 Jovanny ***** válasza:
Érdekes, én még nem láttam elemen mAh-t feltüntetve. Szerintem nincs is. :D A lényeg, hogy legalább 2300-2500 mAh legyen az akku, és jó minőségű. Ajánlom a Sanyo Eneloop-ot.
2010. aug. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
4 db nevenincs 2100-as újratölthető elemem van. Remélem az is jó lesz...
2010. aug. 6. 11:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!