Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Digi TV-n hogy tudnék műsort...

Digi TV-n hogy tudnék műsort rögzíteni?

Figyelt kérdés

Hogy tudnék műsort rögzíteni, úgy hogy a kép is jó minőségű legyen, illetve számítógépre is át tudnám másolni?


- Bocsi, ha hülye kérdés, nem vagyok ezekkel tisztában.



2020. júl. 30. 16:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Tudtommal csak a szolgáltató set top boxára tudsz rögzíteni, feltéve, ha felvevős. A műsorok le vannak védve, épp azért, hogy ne lehessen sokszorosítgatni azokat.
2020. júl. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leírni, hogy van egy Technisat DIGIT HD4 CX beltéri egységem, ami a sajátom, azzal se lehetne valahogy?
2020. júl. 30. 16:21
 3/9 anonim ***** válasza:
Azt sajna nem tudom, majd az okosabbak megmondják a tutit.
2020. júl. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Közben én is tüzetesebben átnéztem, és lehet hogy van rá megoldás:

[link]


Mondjuk, elég régen írták 2010

2020. júl. 30. 16:32
 5/9 anonim ***** válasza:

A típusra keresés a Google-ön 2 mp. Fel tud venni USB eszközre, pl. külső merevlemezre akár időeltolással is. Nem írja, hogy csak azon tudnád visszanézni, ez inkább a tévékre jellemző.

[link]

2020. júl. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Rögzíteni lehet éppen TV-k egyes típusaival vagy standard DVB-C boxokkal is, de a kódolt adások műsorát titkosítva rögzítheti.

A TV-k még a nem kódolt (azaz kártya nélkül nézhető) DVB-C műsorokat is titkosítva rögzítik, de lehet, hogy ez a szolgáltató beállításán is múlik, azaz a digitális jelen keresztül utasítja a TV-t.

A földi digitális (DVB-T) rendszeren az ingyenes (kódolatlan) közszolgálati műsorok például másolhatók, ezeket nem titkosítva rögzíti a TV sem, ha jól emlékszem.

A te boxodnál ki kell próbálni, majd meglátod.

2020. júl. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Vagy szerzel egy DVB-C TV-tuner kártyát egy asztali számítógépbe és azzal,a Digi szerencsére nincs kódolva.A digitális kártyák sajnos elég ritkák.Nekem analóg van,régebben azzal vettem fel,gyengébb minőség mint a digitális és nincs annyi csatorna.

A tévé készülékhez csatlakoztatsz egy külső merevlemezt,arra rögzíthetsz-de azt nem tudod átvinni számítógépre mert a tv kódolja a merevlemezt hogy csak azon nézhesd vissza.(szerzői jogi stb.okokból ilyen)

2020. júl. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2020. júl. 31. 19:31
 9/9 anonim ***** válasza:

Vegyél egy "okos", azaz enigma2-es beltérit.

Azzal a kódolt adást is kódolatlanul lehet rögzíteni.

Plusz még kártya (előfizetés) sem kell... ;) De psssszttt... :D

2020. júl. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!