Mit kell csinálni hogy a DIGITV-re állított tükrömet+fej, az ASTRA műholdra tegyem?

Figyelt kérdés

Nekem nem megyen, ha forgatom, a tv-n nincs jel kivéve a thor adón, a 2000Ft-os jelmérő pedig attól balra forgatva szinte mindenhol sípol de bent meg nincs jel, szval kivagyok!

Kell emelni vagy dönteni a tükrön a thorhoz képest?

Sajna barátom sincs aki értene ezekhez az izékhez.



2017. ápr. 27. 12:02
 1/6 anonim ***** válasza:
He?
2017. ápr. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

He!? Öcsém?? 79-es ponttal ennyi hogy HE??

Leírtam mindent ami szükséges a válaszhoz, műszaki értelemben értelmesebb ember van?


Leírtam basszus hogy most digitv-re van állítva, ez köztudott a "THOR" műhold! szval ezt hogy a p?csába tegyem rá az "ASTRA" műholdra???? Kápís??

2017. ápr. 27. 13:09
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen! Mérges vagyok!! erre a sz?rra!!
2017. ápr. 27. 13:10
 4/6 anonim ***** válasza:
A fok meg van hogy hol az Astra? Mert állitani kell vagy le vagy fel is a tányéron.
2017. ápr. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes hozzértő segítséget! Nem nincs, ezek a digis f?szok olyat tettek fel amin semmi jelzés nincs, de sztem is és vsznű hogy lefelé, de dönteni kéne!
2017. ápr. 27. 13:20
 6/6 A kérdező kommentje:

Milyen irányt kövessek? Az astránál milyen fokban kell állnia a fejtartó karnak a vízszinthez képest?


Ha délnek állítom teszem fel akkor attól (gondolom balra) mennyit kell forgatnom, hány fokot?


Nem hiszem el hogy ennyire nem ért hozzá senki se..

2017. ápr. 27. 14:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!