Eltero frekvencia?!

Figyelt kérdés

Szisztook, kaptam egy szamitogepet(win10es) es rendesen ossze van kotve a monitorral es aram alatt van, de a monitoron annyi jelenik meg, hogy "eltérő frekvencia", lehet amiatt hogy a monitor picit regebbi a gepnel??

A gep hibatlanul mukodik, hasznaltan vettuk es kiprobalhattuk az eladonal.

Uj monitor vasarlasa eseten megoldodna a problema??



#monitor #számítógép #frekvencia #frekvencián kívül #flatron monitor #lg pc
2019. dec. 7. 20:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Rosszul van beállítva a monitor frekvenciaértéke a beállításokban.
2019. dec. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

a vezérlőpoltban a monitor beállításainál kell keresgélni - sajnos most nincs windowsos gép a közelben, nem tudom pontosan.

Be kell állítani, hogy a windows olyan frekvencián működtesse a monitort amin az működni tud.

2019. dec. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kérj kölcsön valakitől egy monitort amíg beállítod.
2019. dec. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!