Hogy kell beszerelni az autóba egy másik fejegységet?

Figyelt kérdés
Van a régi azt hiszem gyári az autóban. Van egy másik amihez nincs semmilyen kábel csak maga a fejegység. A gyári kábelekkel össze tudom kötni az új fejegységet?
2010. júl. 17. 22:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Az új fejegységed hátulján van 2 csatlakozó oda kell bedugni az ISO csatlakozókat ha van a kocsidban. Ha nincs akkor kérj meg egy autóvillamosságis szakembert hogy kösse be neked. Vagy ha van kedved forrasztgatni akkor magadnak is meg tudod csinálni. 2 csatlakozót kapsz a boltban ha autós iso csatit kérsz. Az egyik a hangszórókhoz megy a másik a tápellátásért felel. Utóbbinál lehet játszani a piros és sárga kábelekkel. Ha csak gyújtásról akarod hallgatni akkor a piros megy a gyújtásra a sárga pedig az akksira, hogy a fej meg tudja jegyezni az időt, állomásokat stb. Ha gyújtás nélkül is szeretnéd hallgatni akkor a piros és sárga kábelt is az akksira kössed, vagy forraszd össze őket és egy közös vezeték megy az akkura (én így csináltam). A csatlakozókhoz jár leírás is. Jó bütykölgetést!
2010. júl. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!