Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Lehetne-e bőviteni a laptopomat?

Lehetne-e bőviteni a laptopomat?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Van egy toshiba laptopom ( Intel(R) Celeron(R) M CPU 430 @ 1.73 GHz 1.73 GHz, 448 MB RAM fizikai cím kiterjesztése) szerintetek lehetne-e bőviteni vagy hogyan tudnám Én megnézni azt, hogy lehet-e ?

Előre köszönöm :)


2010. júl. 16. 18:41
 1/4 anonim válasza:

Hát figyi.

ha írsz pontos leírást a laptopról, (sorozatszám, típus, modell stb.) akkor talán segíthetek. nekem vane gy toshiba satellite A660-asom, és abban alap 6gb ram van(1x4gb+1x2gb) és 4 ram modul hely van benne, ramot azt biztosan tudsz bővíteni, processzort talán, de csak a gyártótól kapottal (ami nem alegolcsóbb...) és a videokártya.... azt lehet némelyik laptopban, de ha integrállt akkor nem.

írj privit és beszélünk:)

2010. júl. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Processzort nem lehet bővíteni semelyik gépben sem, mert direkt forrasztottak, hordozhatósági és hűtési okokból.


videóchipet is csak egyes darabokban lehet cserélni, de merevlemezt, wifit, ramot bármelyikben. Manapság nincsenek már pcmcia csatolók, mert az USB elterjedtebb.

2010. júl. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

hát te teljesen hülye vagy....

processzort hogyne lehetne cserélni laptopba?-_-

http://www.youtube.com/watch?v=OMLr6pthFKs

2010. júl. 17. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Első... annyira profi nem vok, hogy azt letudjam írni xD de már lebeszéltem egy ismerősömmel és elviszem neki :) de azért köszönöm ^^.

2010. júl. 17. 14:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!