Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mennyibe kerül mostanság egy...

Mennyibe kerül mostanság egy Xbox 360? és megéri-e venni?

Figyelt kérdés
2010. júl. 14. 10:00
 1/4 anonim ***** válasza:
megéri azt te döntöd el ki tudod-e használni. egy elite 50-60 ezer max.
2010. júl. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
ha nem úgy kaparod rá össze a pénzt, és van pénzed eredeti játékokra, akkor inkább ps3-at javaslok. de ha neked az a legfőbb szempont hogy ki lehet flashelni, akkor ne vegyél ps3-at.
2010. júl. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem megéri, sokkal jobb játszani rajta mint pc-n hiszen arra van kitalálva. használtan 20-25ezer körül kapsz már (vatera, teszvesz stb). én újat fogok venni 48ért (flashelve, garanciásan). amit most fognak kiadni (slim vagy small, hallottam eztis-aztis) ha jól tudom 70ezer körül lesz újonnan.
2010. júl. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem megéri venni az egyik haveromnak van, a legújabb játékok simán mennek rajta. Én is azt tervezem hogy veszek am az elit a legjobb az úgy 70k körül van
2012. nov. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!